Próba integracji

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Pawel P
Posty: 159
Rejestracja: 22 lut 2007, 13:42
17

Post autor: Pawel P »

Andrzej, chyba źle mnie zrozumiałeś.. nie chodzi mi o to żeby "starych" nie zapraszać, tylko nie zwracać uwagi na to jak się zachowują, co mówią, ogólnie jaki mają problem z integracją, niech to wszystkich przestanie w końcu obchodzić.. masz rację, są nadal ważnymi osobami w świecie polskiego bonsai, ale jak widać przestało im się chcieć robić cokolwiek dla ogółu, działają tylko we własnym interesie.. myśle, że zbyt długo już czekamy na jakąkolwiek wole do działania z ich strony.. z całym szacunkiem dla osób starszych, ale to wygląda jakby osoby, które zapoczątkowały bonsai w Polsce czuły się już za stare do zorganizowania ogólnoposlkiej wystawy.. chyba w ten sposób dają do zrozumienia, że chcą przekazać "pałeczke" młodszemu pokoleniu :razz:
czerniachowski
Posty: 264
Rejestracja: 05 sty 2007, 20:33
17
Imie i nazwisko: Piotr
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: walbrzych
Kontakt:

Post autor: czerniachowski »

Witam :-) Andrzej jak ty to zrobiłeś??Twoi znajomi to prawdziwe KOZAKI!!
Pozdrawiam
Piotr Czerniachowski
www.akina.pl
http://www.facebook.com/#!/piotr.czerniachowski
Awatar użytkownika
andrzej sikon
Posty: 67
Rejestracja: 03 gru 2007, 21:00
16
Lokalizacja: Szczawno ZdrĂłj

Post autor: andrzej sikon »

Piotr ....ja po prostu wyznaję zasade ,że "najgłośniejsze są puste dzbany.....".a krowy które dużo ryczą mało mleka dają.!!! Moi kumple szanują kreatywnych i prężnych młodych ludzi dla tego ......masz ich wsparcie. Tylko Piotrze ......jak w tym kawale........"nie spierdol tego.....:)" pozdrawiam i bierzmy sie do roboty ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A wy koledzy .......POMOZECIE...........?
ODPOWIEDZ