ZAGINELO BONSAI

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

ZAGINELO BONSAI

Post autor: Bolas »

Witam wiem ze to nie dzial zaginionych ale dzial skradzionych bonsai tez nie pasuje do sytuacji poniewaz mam nadzieje ze rosline ktos wyniosł ze szklarni przez przypadek lub nieswiadom swojej glupoty. Po trwajacych kilka tygodni poszukiwan w szklarni nie doszukalismy sie z Wlodkiem Pietraszko mojej rosliny. Chodzi o znanemu nam wszystkim Jalowca chinskiego shimpaku.(TUTAJ artykól o nim) Zdjecie sprzed zimy prezentuje ponizej.
Roslina byla na tyle mala (ok 13cm) ze ktos mogl ja wyniesc w kieszeni przez przypadek. Jesli ktos wie jakie sa jej dalsze losy prosze prosze dac znac na maila lub prv.Charakterysstyczne dla tej rosliny bylo to ze miala namalowane na korze czarnym markerem przyszle pociagniecia shari.
Dzieki. :-(
Załączniki
index.php.jpg
index.php.jpg (68.22 KiB) Przejrzano 2738 razy
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Przemek R.
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1023
Rejestracja: 04 sty 2007, 12:33
17
Imie i nazwisko: Przemek Radomyski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Przemek R. »

Bolas pisze:Roslina byla na tyle mala (ok 13cm) ze ktos mogl ja wyniesc w kieszeni przez przypadek.
Przez przypadek to nic sie nie dzieje -ktoś ją poprostu podpier..... A co miał na celu? Drzewka nieswojego i tak na wystawe ani na pokazywanie nikt nie zabierze... Co za naród ...
Przemysław Radomyski

http://przemekradomyski.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
17
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Zostaje jeszcze śledzić allegro i inne aukcje , może spróbuje ktoś je opchnąć. Ja zwrócę uwagę.
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
ODPOWIEDZ