Warsztaty w Poznaniu za tydzień!

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Warsztaty w Poznaniu za tydzień!

Post autor: shishiodoshiMeth. »

W przyszłym tygodniu planowane są warsztaty w Poznaniu. W końcu jest okazja do spotkania się i popracowania nad drzewkami pod okiem doświadczonych bonsaistów! Szczegóły postaram się podać jak najszybciej. Warsztaty odbędą się w szkółce "Daglezja", w której można się zaopatrzyć w akcesoria i druty.
Niestety czasu jest mało, dlatego proszę o szybki kontakt wszystkich zainteresowanych i przygotowanie swoich drzew :)
Artur
Marcin Straburzyński

Post autor: Marcin Straburzyński »

Witam kolege z Poznania - bardzo bym chcial byc na tych warsztatach - dojade tam z pieknym bukiem i klonem palmowym - gdybys tylko mogl mi podac gdzie jest ta "Daglezja" to <font color="#FF0000">napewno //ort</font> sie zjawie. Aha i gdybys mogl informowac na biezaco o o jakiejs dacie, godzinie.
pozdrawiam serdecznie i oby do zobaczenia
Kregon

Post autor: Kregon »

Ja rowniez chetnie bym sie zjawil, jednak nie wiem czy mi sie uda.
Prosze o sprecyzowanie "za tydzien" i in. szczegolow - data, godzina, czas trwania, miejsce (z instrukcja dojazdu), koszty itd.
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: shishiodoshiMeth. »

Serdecznie zapraszam :) Grupa będzie liczyć ok. 7-10 osób. Na tę chwilę jest nas czterech chętnych. Szkółka znajduje się na ul. Głogowskiej 411, na wyjeĽdzie z Poznania.
Tak jak pisałem, dokładny termin i więcej szczegółów podam w poniedziałek. W tej chwili nie mam jeszcze dokładnych informacji. Koszty zależą od ilości chętnych. Myślę, że trzeba liczyć ok. 100 za szkolenie od osoby. Mam nadzieję, że nie będzie więcej.
Artur
Awatar użytkownika
Sentinel
Posty: 127
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:35
19
Imie i nazwisko: Bartosz K
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sentinel »

Witajcie, ja mam cisa kupionego w tej szkółce i planuję skorzystać z okacji i się z nim stawić. 100 to sporo ale mam nadzieję, że się opłaci. Jakby co to można tam dokupić materiał.
I na koniec powiem jedno - No wreszcie coś się w Ponaniu zaczyna dziać!

Pozdrawiam
Bartek
Pozdrawiam
Bartek
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: shishiodoshiMeth. »

Planowane warsztaty stoją dalej pod znakiem zapytania :( Niestety dalej nic nie wiadomo. Jak tylko coś będzie jaśniejsze, wyślę informację do wszystkich zainteresowanych. Chęć udziału zgłosiło kilka osób. Widać, że jest ekipa, mam nadzieję, że w końcu się coś ruszy w naszym regionie. Jak nie teraz to następnym razem :)

@Kamil: Cały czas za dużo niewiadomych aby wrzucić to do kalendarza.
Artur
Michał Siełacz

Post autor: Michał Siełacz »

Ja również jestem zainteresowany tymi warsztatami.
Jeśli do nich nie dojdzie to i tak proponuje się spotkać w jakimś miejscu i porozmawiać na temat bonsai.
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: shishiodoshiMeth. »

Też jestem za spotkaniem w razie klapy z warsztatami. Tylko jest problem z miejscem spotkania...
Artur
Michał Siełacz

Post autor: Michał Siełacz »

Jaki problem z miejscem?
Możemy się umówić w tym miejscu gdzie mają być warsztaty i pooglądamy sobie drzewka przy okazji.
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: shishiodoshiMeth. »

Niby tak, ale jeżeli spotkalibyśmy się w niedzielę a nie byłoby warsztatów to szkółka będzie nieczynna.
Artur
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: shishiodoshiMeth. »

Tak więc warsztatu w najbliższych dniach nie będzie. W najbliższych czyli w ten weekend i na początku tygodnia.

Warsztaty jednak mają się odbyć. Nie ustaliliśmy jednak konkretnego terminu, a wygląda na to, że ciężko będzie ustalić termin z większym niż kilkudniowym wyprzedzeniem. Proszę więc o stan zwarcia i gotowości ;)
W przyszłym tygodniu będę dzwonić i dowiadywać się o termin przyjazdu Piotra Czerniachowskiego, który ma być prowadzącym warsztat.

Przepraszam za zamieszanie z tymi terminami. Pocieszam się, że jest przynajmniej więcej czasu na wygrzebanie jakiegoś fajnego krzaka ze szkółki :)
Artur
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: shishiodoshiMeth. »

Kolejny wstępny termin :) to 12 czerwiec (poniedziałek niestety) Godzin jeszcze nie znam.
Artur
Awatar użytkownika
PiotrMochocki
Posty: 774
Rejestracja: 23 gru 2005, 08:07
18
Lokalizacja: Radom

Post autor: PiotrMochocki »

Wtorek :wink:
----Co Cię nie zabije,to Cie wzmocni----Pozdrawiam Piotr Mochocki
Awatar użytkownika
MarcinM
Posty: 200
Rejestracja: 01 paź 2005, 07:35
18
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: MarcinM »

To dlatego się mnie bytałeś, który to 12... :-)
Marcin M
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: shishiodoshiMeth. »

Miało być za tydzień :oops: ... Warsztaty odbędą się 24-25 czerwca. Tak więc będą dwudniowe. Prowadzącym będzie Piotr Czerniachowski. Serdecznie zapraszam!
Artur
Awatar użytkownika
Sentinel
Posty: 127
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:35
19
Imie i nazwisko: Bartosz K
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sentinel »

Potwierdzam chęć uczestnictwa. Moje drzewka już się boją.

Pozdrawiam
Bartek
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: shishiodoshiMeth. »

Tak więc do zobaczenia jutro (tj. 24 czerwca) o 10:00 na warsztatach. WeĽcie aparaty fotograficzne :) Jeżeli jeszcze ktoś chciałby się dołączyć to zapraszam (kom. 605330780)
Artur
ODPOWIEDZ