Wasze hobby

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
Szczerbinek
Posty: 70
Rejestracja: 11 lis 2004, 16:05
19
Lokalizacja: OstrĂłda <Dolina MuminkĂłw>

Post autor: Szczerbinek »

Ja zajmuje się svivalem militarnym, walką wręcz oraz bronia palną. Obsesyjnie słucham także muzyki Kornu.
Pozdrowienia dla wszystkich.
Krzysztof
POZDRAWIAM !
kiler_27

Post autor: kiler_27 »

Szczerbinek peasefor you Metal Góra a hip-hop dołem :-) :-) Ave Metal
Adam KoĽlik (kozanos

Post autor: Adam KoĽlik (kozanos »

Zdecydowanie mnie cieszy sprawa ze tak bardzo się od siebie różnimy:-) ja jeżdze wyczynowo na rolkach kiedyś zawodowo (3 miejsce na miszczostwach polski 2000) ale teraz już nogi bolą :-) a tak poza tym to skoki do wody.

Pozdrawiam
Gość

Post autor: Gość »

Ja choć na mój młody wiek nie mam zbytnio czasu na hobby.Teraz mam bardzo napięty plan lekcji.Szkoła po szkole siłownia po siłowni karate a jeszcze obowiązki domowe lekcje nauka papudze też musze dużo czasu poswiecic i edukuje sie w bonsai.Jesli mam czas wolny to lubie pojeĽdzić na desce,wcześniej tanćzyłem break dance,3 razy w tygodniu chodze na sekcje pływacka noi musze się pochwalić ,że mam dość dobre rezultaty.I jeszcze wolne chiwle uprawiam parkure.

MOD: ..a siłownia i karate to obowiązki ???? :shock: Moim zdaniem robisz to tak samo dla przyjemnosci :D .
Gość

Post autor: Gość »

Modzie musisz czytać uważniej.Napisałem ze"Szkoła po szkole siłownia po siłowni karate...a potem jeszcze obowiązki..." :-)
koora

Post autor: koora »

To Teraz Ja!
Pierwsze To Gra Na Didgeridoo :) ktos nie wie to google :D
drugie Rybki kiedys bardzo teraz mam tylko gupiki malo wymagajace :D trzecie kolumny DIY i audiofil w formie srednio zawansowanej lubie czystą muzyke(styl szerokich spodni i machania łapami) bez trzasków w głosnikach
cztery kompjuter
A PO PIATE Najbardziej absorbujace mnie Hobby To Moja Druga Połowka :* Natalka ;]

MOD A: Taa, Didgeridoo to taka duża drewniana tuba, w którą gdy się dmucha, aby wydobyć niesamowite dĽwięki :wink:
Awatar użytkownika
MarcinM
Posty: 200
Rejestracja: 01 paź 2005, 07:35
18
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: MarcinM »

A ja tak jak Killer Et-mam klan i łyżworolki(piłką nożną też nie pogardze)... I jescze SOAD!!
Ostatnio zmieniony 11 lis 2005, 07:33 przez MarcinM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MaStA*KiLa
Posty: 40
Rejestracja: 14 lis 2004, 08:41
19
Imie i nazwisko: Grzegorz
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MaStA*KiLa »

To teraz ja:)

Oprocz bonsai to komputery, pilka nozna.

A tak poza tym to intensywny kurs hiszpanskiego;)

ooo zapomnial bym o Tolkienie:D
"Entowie umiłowali wielkie drzewa"
J.R.R. Tolkien

Pozdrawiam
Grzesiek
ArturRosa

Post autor: ArturRosa »

Moje inne hobby to deskorolka, snowboard, gitara i rosliny
markos80
Posty: 117
Rejestracja: 05 sie 2004, 19:54
19
Imie i nazwisko: mar
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Post autor: markos80 »

U mnie motocykl (ile się da), w zimie snowboard. Często siatkówka, chociaż ostatnio dużo rzadziej odkąd miałem uszkodzone więzadło w kolanie.
Pozdrawiam
Marek
dyktyl

Post autor: dyktyl »

dyktyl pisze:Ja gram w siatkówke plażową. Jest to najlepszy sport jaki istnieje.
To nie jest najlepszy spotr na świecie!!! Wtedy było lato i byłem tym zauroczony :razz: . Jednak, ja zawsze sercem jestem z koszem, lubie streetball. Jeśli ktoś wie co to jest to fajnie. Jest to radosna koszykówka.
Ostatno graliśmy z reprezentacją, Era Basket Ligi i całkiem nam dobrze szło. Ale ja mam 15 lat i ponad 170cm a oni?? 8)
Adek

Post autor: Adek »

Dyktyl ja tez lubie pograc w takiego street kosza ale na boisku koło szkoły :D Oprocz tego interesuje sie no.. bonsai, muzyką, ogolnie subkulturą. Słucham hip hopu, reggae, czasem tez System Of A Down...

Pozdro
Inssane

Post autor: Inssane »

Witam...
jesli kogos to interesuje to ... moje hobby zapewnia mi moja szkola, malarstwo, rysunek, rzezba, projektowanie jakis dziwnych rzeczy ...Wypluwam sie tam i w sumie w domu mam tylko ochote odpoczywac ...Tak poza szkola to komputer, internet.
Muzyka- Unkle, rjd2, massive attack, Tricky, roots manuva, drumkick, soul assasins, deliquent habits, Laika:) ,smashing pumpkins, death in vegas, Asian dub foundation, mr_scruff, spycho realm, Portishead...
a jesli wam sie czasem nudzi to sciagnijcie sobie filmik - El famoso gol de Abreu :)
No i jeszcze mam kota co mi radosci dostarcza:) i obowiązków troszke tez. A no i wiadomo...studenckie zycie choc z tego nie jestem zbyt dumna ale podobno zyje sie raz i trzeba z zycia brac co sie da:) i jeszcze DIABLO II Pan Zniszczenia:) wer. ang.
Awatar użytkownika
benekS
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2004, 12:49
19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: benekS »

kiedyś moją pierwszą pasją było wędkowanie, teraz zeszło na drugi plan
pozdrawiam miłoÂśnikĂłw BONSAI-benekS
Awatar użytkownika
piotr brozek
Posty: 68
Rejestracja: 08 kwie 2005, 18:51
19
Imie i nazwisko: Piotr
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: N. SÂącz
Kontakt:

Post autor: piotr brozek »

Bonsai wedkowanie
mozna doskonale pogodzić. Ja dokładam do tego jeszcze narty.
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: IwonaF »

No to teraz moja kolej :)
Oprócz bonsai interesuje się, ogólnie mówiąc, wszystkim co wiąże się z Japonią - historią, kulturą, jedzeniem (suuushi :D), projektowaniem wnętrz w stylu japońskim, ogrodami itp itd. Prócz tego zajmuję się projektowaniem stron internetowych, chemią (z wykształcenia jestem chemikiem ;)). Ogólnie uwielbiam wszelkie techniczne nowostki ala nowe możliwości komputerów, telefonów itp :) Prócz tego moja pasją są samochody, szczególnie hondy (czyżby zboczenie japońskie? ;D). Poza tym uwielbiam "grzebać" w ziemi czyli sadzić, plewić, podlewać, formować itp. Daje mi to dużą satystfakcję i uspokaja bardziej niż pobyt w SPA ;) Uwielbiam podróżować po świecie, robić zdjęcia no i jeszcze maaasę innych rzeczy. Staram się tak planować czas, by na każde hobby poświęcić wystarczającą jego ilość.

Nie wiem jak jest u Was, ale co do bonsai mam swój rytuał wieczorny :D Rodzinka nazywa to "Rozpoczęciem telenoweli pt Bonsai, odcinek 1532" :D Scenariusz odcinków jest bardzo podobny. Odsłaniam firankę, zraszam i podlewam bonsai, po czym oglądam je z każdej strony, a następnie potrafię przez długi czas siedzieć i dumać nad obecnymi i przyszłymi okazami, przeglądać książki na temat bonsai itp ;) Ciekawa jestem czy Wy tez tak macie.
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

IwonaF pisze:Odsłaniam firankę, zraszam i podlewam bonsai, po czym oglądam je z każdej strony, a następnie potrafię przez długi czas siedzieć i dumać nad obecnymi i przyszłymi okazami
Proponuje tez rozmyslac nad nowymi formami obecnych drzewek.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: IwonaF »

Myślę myślę, ale chciałabym by bilans straconych drzewek pozostał na poziomie zero ;)
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

To chyba chcesz byc jedna na swiecie :)
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: IwonaF »

:D wiem że to będzie trudne ale trzeba próbować :P
ODPOWIEDZ