Wystawa w Sopocie

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
QBIK1

Wystawa w Sopocie

Post autor: QBIK1 »

Czy może ktoś z szanownych forumowiczów wie coś na temat tegorocznej wystawy w Sopocie. W zeszłym roku odbyła się w lipcu z tego co się oriętuję. aw czy i w tym roku tak będzie?
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

W zeszłym roku wystawa trwała od lipca do końca sierpnia. W tym roku jeszcze nie ma informacji na jej temat. Jeżeli coś będe wiedział to dam znać. Mam nadzieję że się odbędzie bo z tego co wiem to jest remont Grand Hotelu i może ogród w którym odbywała się wystawa jest też remontowany. Chciałem dzwonić bezpośrednio do pana Krzysztofa Wołkowicza ale jego strona jest nieaktualna a ja nie mam numeru telefonu :|
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Witam,
Muszę was rozczarować co do wystawy :cry: Rozmawiałem dzisiaj z panią Anią i powiedziała mi, że wystawa na dzień dzisiejszy się nie odbędzie :cry: Odbywa się remont Grand Hotelu i nie ma miejsca na wystawę.
Dla zainteresowanych: Prawie codziennie odbywają się warsztaty w godzinach popołudniowych w Sopocie na ul. Mickiewicza 48/50. W razie czego jak ktoś wyrażałby chęć spotkania w Sopocie dajcie znać to pojedziemy większą paczką. Koszt takich warsztatów to około 30-40 zika.
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
ODPOWIEDZ