Druty na allegro

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Druty na allegro

Post autor: IwonaF »

Dziś uruchomiono aukcję:
http://www.allegro.pl/item108251661_dru ... onsai.html

Polecam tego allegrowicza, kupowałam u niego więc materiał jest sprawdzony. Taniej chyba nie da się kupic :)
Można przy okazji skompletować sobie wszystkie grubości drutów. Pamiętajcie, że gdy chcecie kupić np 6m drutu o grubości 4mm należy zamówić 24 komplety (0,25 m x 24,0 = 6,0m) ;)
Awatar użytkownika
Mort
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2006, 17:50
18
Lokalizacja: WrocÂław

Post autor: Mort »

@Iwonko czy możesz napisać po ile mniej więcej tego drutu potrzeba??...
Ostatnio zmieniony 05 cze 2006, 17:45 przez Mort, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam MichaÂł
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: IwonaF »

Zależy na jakie drzewko. Na moje http://www.rybnet.pl/~lilu/bonsai/s/DSC00099.jpg zużyłam ok połowę tego zestawu http://www.allegro.pl/item107174192_zes ... onsai.html Dodatkowo musiałam użyć ok 0.5 metra drutu 4 mm do wygięcia pnia.
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Iwono starajac sie wydrutowac do konca rosline zuzylabys go duzo wiecej ale w tym momencie stosowalabys najcienszy tzw "nitke".
Wg mnie drut nie wychodzi tak tanio ale to juz wasza sprawa nie wszystkich stac na zakup calej rozmiarowki po 0.5kg
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: IwonaF »

Tego najcieńszego dopiero użyję :)
Polecam ten drut gdyż jest o wiele tańszy od miedzianego, a i taki sam w sklepie jest droższy niż na allegro.
Mydełko-=FA=-

Post autor: Mydełko-=FA=- »

Też u tego allegrowicza kupowałem jest uczciwy a towar super teraz tez kupiłem 18 sztuk :))
Rauberin

Post autor: Rauberin »

Ja też polecam tego Allegrowicza - kupowałam u niego doniczki, drut i narzędzia - towar pierwsza klasa, szybka wysyłka, miły kontakt i co ważne bardzo przystępne ceny :-)
sadamisko

Post autor: sadamisko »

nie to ze ja mam jakies waty do tego allegrowicza czy do towaru przez niego oferowanego, ale wydaje mi sie ze zakup dobrego miedzainego drutu w hurtowni elektrycznej wcale nie jest drogi.. kupuje sie tylko w izolacji i sie sciaga izolacje naprawde mozna tanio kupic. a tak do ciebie Iwonko naprawde ladne bedzie te Kengai, tylko dlaczego odrazu nie posadzilas krzywo?
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: IwonaF »

To zdjątko było robione od razu po formowaniu, a w Katowicach nie mialam ziemi żeby na nowo posadzić :)
Awatar użytkownika
Bartosz Warwas
Posty: 181
Rejestracja: 04 maja 2005, 18:44
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bartosz Warwas »

Kupiłem druty i jestem zadowolony. Odmierzane są na prawde uczciwie.Transakacja trwała dosłownie 48godzin. POLECAM
Pozdrawiam
Bartosz
acer6

Post autor: acer6 »

sadamisko pisze: wydaje mi sie ze zakup dobrego miedzainego drutu w hurtowni elektrycznej wcale nie jest drogi..
Jeśli ceny sa porównywalne (kiedyś kupowałem w elektrycznym i taniej mi nie wychodziło) oczywiście że dobry ,szczególnie jeśli masz hurtownię pod ręka :) (wtedy za wysyłkę nie płacisz) . Mimo wszystko drut miedziany i aluminiowy to nie to samo ,miedziany jest twardszy i należy go poddać wysokiej temp. ,zaletą aluminiowego jest to że jest bardziej plastyczny i na pewno łatwiej się go nakłada (była o tym kiedyś mowa na forum pab.) .

Bolas
Wg mnie drut nie wychodzi tak tanio ale to juz wasza sprawa nie wszystkich stac na zakup calej rozmiarowki po 0.5kg
No właśnie . Poza tym nie każdy potrzebuje od razu 0,5kg drutu :roll:
niektórym starczyło by to na jakieś 7 lat :twisted: .

Uważam że oferta drut na metry ciekawa ,szczególnie dla posiadających niewielką kolekcję .
Też się skusiłem i polecam :) .
Awatar użytkownika
PiotrMochocki
Posty: 774
Rejestracja: 23 gru 2005, 08:07
18
Lokalizacja: Radom

Post autor: PiotrMochocki »

Nie wiecie moze czy mozna jeszcze z tej stronki kupowac ten drut
----Co Cię nie zabije,to Cie wzmocni----Pozdrawiam Piotr Mochocki
kliksiu
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2006, 17:48
18

Post autor: kliksiu »

witam wszystkich jestem nowy :))
ODPOWIEDZ