Wystawa bonsai w łodzi

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Stefanrsko

Wystawa bonsai w łodzi

Post autor: Stefanrsko »

Dzisiaj natka na gg napisała mi ze w Łodzi w palmiarni 10-13 czerwca bedzie wystawa bonsai.Ja jade <font color="#FF0000">napewno //ort</font>(takiej okazji nie przepuszcze:P)A wy sie wybieracie?

ADMIN: Relacje z wystaw a nie pogawedki nt. wystaw kto bedzie a kto nie. Przenosze.
Natka14

Post autor: Natka14 »

Ja pojade jak mi zdejma gips :roll:
darek

Post autor: darek »

Zapraszam, <font color="#FF0000">napewno //ort</font> będzie to wydarzenie w regionie :-D
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

bede na weselu :( ale mam nadzieje ze narobicie duuuuuuzo zdjec
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Stefanrsko

Post autor: Stefanrsko »

noo,jak kumpel pozyczy aparat :D
Awatar użytkownika
Deoos
Posty: 444
Rejestracja: 24 lip 2004, 16:48
19
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Post autor: Deoos »

Skąd wicie, że będzie ta wystawa? Gdzieś są o niej jakieś dokładniejsze informacje? Wiem, że już raz było cos takiego niedawno w Łodzi, w związku z jakimiś dniami Japonii, ale wtedy dowiedziałem się za póĽno. teraz nie przepuszczę... A wiecie kto bedzie się chwalił drzewkami?
I kto się z Was wybiera?
Wojtek Łukaszewski
Awatar użytkownika
Deoos
Posty: 444
Rejestracja: 24 lip 2004, 16:48
19
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Post autor: Deoos »

http://www.ogr-botaniczny.strefa.pl/akt ... prezy.html
Jak wejdziecie na tę stronę to zobaczycie, że wystawa:
"Drzewa i krzewy w sztuce bonsai", która odbędzie się w łódzkiej Palmiarni jest od 10 do 12 czerwca (a nie do 13)
Poza tym widzę, że szykuje się coś jeszcze, tzn.
"Rośliny egzotyczne w sztuce bonsai", w tym samym miejscu, ale to dopiero 7-9 paĽdziernika.
Obydwie już dodałem do kalendarza wystaw.
Wojtek Łukaszewski
Ryczard
Posty: 11
Rejestracja: 31 mar 2005, 14:30
19
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Post autor: Ryczard »

Hurra!!! wreszcie, też się wybiorę i wymuszę na koledze aparat :) więc też spróbuję zrobić trochę zdjęć. Może dzięki tym wystawom sztuka bonsai spopularyzuje się i w Łodzi

Pozdrawiam
Ryczard
Pozdrawiam
Rysiek
mike

Post autor: mike »

Czy wybiera sie ktos z okolic slaska na wystawe do Łodzi.
Z chęcia bym się wybrał.
Dajcie znać. :-D
mike

Post autor: mike »

Moze jakas grupka by sie uzbierala. :wink:
Awatar użytkownika
Deoos
Posty: 444
Rejestracja: 24 lip 2004, 16:48
19
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Post autor: Deoos »

Dzisiaj od 16 do 18:30 odbywało się przygotowywanie wystawy. Wszystko jest już gotowe, więc zapraszam wszystkich, którzy mogą, bo naprawdę warto! Dla tych co mieszkają za daleko by być osobiście, to pewnie po zakonczeniu wystawy dam w relacjach z wystaw trochę zdjęć.
Jeśli ktoś z forum by był na wystawie lub pokazach w sobotę i niedzielę (oba o 13.00) to niech się może jakoś ujawni, bo będę na pewno.
Wojtek Łukaszewski
ODPOWIEDZ