Wystawa na ÅšLÄ„SKU !!!

Dział w całości poświęcony spotkaniom miłośników bonsai w Katowicach
Awatar użytkownika
Bartosz Warwas
Posty: 181
Rejestracja: 04 maja 2005, 18:44
19
Lokalizacja: Katowice

Wystawa na ÅšLÄ„SKU !!!

Post autor: Bartosz Warwas »

Na prośbę Bolasa wklejam:

Witam przez zime mialem okazje pracowac w jednej ze szkoł w okolicach Jastrzębia-Zdroju. Dyrektorka byla pod wrazeniem sztuki ktora sie zajmuje wiec zaproponowalem jej ze mozna zorganizowac kilka pokazow oraz wystawe roslin. Tu apel dla wszystkich z grupy katowickiej ktorzy chcieliby wystawic swoje rosliny o zglaszanie checi do mnie na mail.
Zgloszenie ma zawierac zdjecie rosliny gatunek oraz Imie i Nazwisko wlasciciela. Warunkiem dopuszczenia drzewka jest spelnienie podstawowych zasad bonsai (min. roslina w pojemniku docelowym). Przy wiekszej ilosci roslin zostanie ogloszony konkurs.
Wystawa bedzie prawdopodobnie trwala ok tygodnia i bedziemy miec ok 20-30 miejsc wystawowych.
Jesli jest ktos chetny spoza wojewodztwa slaskiego do . przy organizowaniu wystawy czy zaprezentowaniu swoich roslin zapraszam serdecznie.
Pozdrawiam
Bartosz
Awatar użytkownika
Kojot
Posty: 97
Rejestracja: 21 mar 2007, 17:16
17
Lokalizacja: JastrzĂŞbie ZdrĂłj

Post autor: Kojot »

jak puki co nie mam się czym pochwalić wszystko albo w pojemnikach roboczych odrutowane albo szmelc kupiony przez rodziców w markecie ale wiem od bolasa ze jest to bardzo blisko mnie więc deklaruje ze jeśli będe mógł w czymś pomóc to zrobię to .
Mateusz ZamĂŞcki
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

No wiec wystawa bedzie trwala od 11 do 15 czerwca w ZS nr 8 im. Ziemi Śląskiej w Jastrzębiu Zdroju (Borynia).

Tutaj wielkie podziekowania dla masowo zglaszajacej sie WIELKICH entuzjastow (wlasnej pracy) Grupy Ślaskiej za masowe zgloszenia swoich roslin teraz sami sobie odpowiedzcie na pytanie po co sie starac i jak bardzo jest latwo niektorym komentowac prace innych nie pokazujac wlasnej. Chcialbym przy okazji podziekowac Romanowi "Fater" za jedynego ktory zglosil swoje bonsai. Reszta... szkoda bateri w mojej klawiaturze.....
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
18
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Odpowiem Ci Bolek w imieniu moim i może podobnych w zaawansowaniu. Bardzo bym chciał mieć co pokazać, ale chociaż uważam się za w miarę czynnego ostatnio członka grupy, to świadom jestem tego, że nie mam co pokazać. Faterowi zaś gratulacje wystawienia drzewka.
Jednak nie dziwię Ci się Bolas niezadowolenia, bo w końcu grupa spotyka się już od roku 2005, więc chyba nie tylko Fater ma co pokazać. Mnie osobiście jest głupio, że grupa taką wtopę zaliczyła.
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
ODPOWIEDZ