IV spotkanie forumowiczów w Katowicach

Dział w całości poświęcony spotkaniom miłośników bonsai w Katowicach
Awatar użytkownika
Ziemniok
Posty: 248
Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ziemniok »

Gosia - już sie odbyły 3 spotkania w Katowicach :)


Data - 3 września, miejsce Camping nr 215 w Katowicach ( mapke dojazdową znajdziesz w tematach o poprzednich spotkaniach)

Na spotkanie może zjawić się każdy. Przybędzie do nas z Wrocławia Pan Włodzimierz Pietraszko.

Odpłata - ok.30zł. Na miejscu chyba będzie możliwość kupna narzędzi , drutów o raz drzewek.

Pozdro
Krzysiek



Pozdrawiam !!
GOSIA F
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2006, 11:45
17
Lokalizacja: KobiĂłr

Post autor: GOSIA F »

Śliczne dzieki za błyskawiczną odpowiedĽ!
Biorę pod uwagę podskoczenie do Katowic na spotkanko-w chwili obecnej nie mogę stwierdzić, że na 100% będę. W każdym bądĽ razie ogromne dzięki za szczegóły spotkania. Jedno mnie tylko zastanawia - czy mogę jedynie uważnie słuchać i podziwiać - bo jak wcześniej wspominałam-nie mam zbyt dużego doświadczenia :wink:

Proszę powiedzcie mi jeszcze jak wygląda sprawa wystawy 22-24.09.06-w Chorzowie-gdzie odbywa się wystawa Akademii Bonsai?

Pozdrawiam-Gosia
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Kolezanko musisz sie zastanowic czy chcesz brac udzial w spotkaniu czy nie. Przykro mi ale nie ma innej mozliwosci. Niestety minimalny koszt jakim jest 30 zł obejmuje przyjazd Włodka do nas mysle ze to bylo by nie fer wobec innych ktorzy przyszli na spotkanie i zapłacili.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Ziemniok
Posty: 248
Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ziemniok »

Dokładnie - pomijając to że takie spotkanie to więcej niż rok czytania forum..

Bolek: nie wiem czemu ale wydaje mi się że jakoś małe zainteresowanie tym spotkaniem..(ale to tylko moje subiektywne odczucie)
Krzysiek



Pozdrawiam !!
Awatar użytkownika
Martin
Posty: 151
Rejestracja: 04 kwie 2005, 10:16
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Martin »

Subiektywne :-)
Ja będę Korzeń też... dużo ludzi nie wiedzieć czemu pojechało na wakację teraz jak leje i stąd to nikłe zainteresowanie- myślę że po weekendzie spora grupa sie odezwie.
Pozdrawiam
Marcin Szymanek
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Osoby ktore potwierdzily:
ja :)
martin
Ziemniok :)
iwonaF
fater
korzeń
AnnaDorota,
Dragonww
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
GOSIA F
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2006, 11:45
17
Lokalizacja: KobiĂłr

Post autor: GOSIA F »

Wiecie co - zastanawia mnie jedno-po co jest forum, skoro ja grzecznie pytam o sprawy istotne-związane ze spotkaniem w Katowicach, a niektóre osoby jakoś dziwnie interpretują zwykłe ZAPYTANIE.
SORRY-nie przemknęło mi przez myśl żeby NIE płacić!
Po prostu nigdy nie byłam na takim spotkaniu-i NIE WIEM JAK TO WSZYSTKO WYGLˇDA ZE STRONY ORGANIZACYJNEJ! A Wy od razu o kasie-przecież to jest najmniej istotna sprawa. Chyba najważniejsze jest to,że w ogóle się odbędzie :wink:

POZDRAWIAM WSZYSTKICH-Gosia :wink:
Awatar użytkownika
Ziemniok
Posty: 248
Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ziemniok »

Gosiu - Twój post sugerował niektóre myśli,

Już Ci spróbuje wytłumaczyć.

Wszystcy przyjezdzamy no i w miłej atmosferze jakies 9 godzin gadamy, robimy drzewka pod okiem specjalistów, jest mozliwosc kupna drutów, narzędzi, drzewek, Jest grill ( jedzenie we własnym zakresie :D ) no i tak sobie spędzamy czas :D

Pozdro !
Korzeń a jak z Oliwią99 ?
Krzysiek



Pozdrawiam !!
Awatar użytkownika
AdamJonas
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lip 2004, 12:30
19
Imie i nazwisko: Adam C.
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: AdamJonas »

No tak... :? Kolejne spotkanie, na którym nie moge się pojawić :-( Jakos te terminy mi "podpasowują"... Jak nie zjazdy uczelniane to teraz będę nad Morzem Czarnym :roll:
Cóż... mówi sie trudno, żyje się dalej.
Życzę wszystkim udanych warsztatów :wink:
Adam Cieślik
Awatar użytkownika
oliwia99
Posty: 143
Rejestracja: 02 sty 2006, 20:30
18
Imie i nazwisko: Rafal Ulfig
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chudów

Post autor: oliwia99 »

Witajcie.
Sorry że tak długo się nie odzywałem,ale była burza i walnęło mi w modem.Wracając do tematu to oczywiście potwierdzam swoje przybycie na spotkanie 03.09.06,choć jest to data dla mnie ważna.
Pozdrawiam Rafał
Awatar użytkownika
Ziemniok
Posty: 248
Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ziemniok »

Witam,

Myśle że będzie całkiem przyzwoicie bo dostałem potwierdzenie od Acer Palmatum i fatera.

Pozdro
Krzysiek



Pozdrawiam !!
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
18
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Ja w takim razie liczę na kolejne.
Pierwsza rocznica ślubu ważniejsza.
życzę udanego spotkania
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
Awatar użytkownika
stomeks
Posty: 22
Rejestracja: 17 maja 2006, 14:04
18
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stomeks »

Witam,

ja też będę. Jeszcze muszę zerknąć na to co mam w ogrodzie w przygotowaniu by podjąć decyzję czy przyjechać z czymś swoim czy też liczyć na to że uda się coś kupić do formowania (dobrze rozumiem że taka opcja istnieje?).

Tak czy siak będę na 100%. Czas najwyższy wrócić do tego co mnie kiedyś zafascynowało a na co przez ostatnie lata nie miałem czasu.

Jak ktoś potrzebuje transport z Gliwic lub Zabrza to proszę dać znać, mogę kogoś zabrać.

Pozdrawiam,
Tomek
Awatar użytkownika
Ziemniok
Posty: 248
Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ziemniok »

Witaj Tomku !

Serdecznie Cie zapraszam i moje zdanie jest takie że warto by zabrać kilka drzewek.

Po pierwsze pewnośc ze czas sie wykorzysta ( a mówimy tutaj o dobrych kilku godzinach), a po drugie ja - mając jedno drzewko które okazało sie chore po pół godzinie nie miałbym nic do roboty gdyby nie P.Pietraszko.

Pozdrawiam
Krzysiek



Pozdrawiam !!
Awatar użytkownika
Dragonww
Posty: 211
Rejestracja: 13 lip 2006, 21:08
17
Imie i nazwisko: Wojtek Winiarski
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dragonww »

Jestem załamany... Właśnie się dowiedziałem że chrześniak żony ma w niedziele roczek. Przepraszam ale niestety nie bedzie mnie :((( Prosze o wykreślenie mnie z listy. Mam nadzieję że przynajmniej jakaś relacja zdjęciowa się pojawi. Pozdrawiam.
ps. Stomeks widze że też jesteś z Gliwic może jakieś spotkanko na piwku???
Awatar użytkownika
stomeks
Posty: 22
Rejestracja: 17 maja 2006, 14:04
18
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stomeks »

Witam,

kilku drzewek to nie spakuję :)
Dodatkowo większość oczekujących mam liściastych (graby i dęby) i chyba teraz to kiepska pora na jakiekolwiek prace z nimi.
Podjadę dzisiaj na działkę i coś wybiorę z małych jałowców, sosnę lub modrzewia (nie pamiętam tylko czy je zadołowałem w doniczkach - strasznie długa przerwa w zainteresowaniach).

Druga opcja to szybki wypad do jakiejś szkółki - tylko tam ciężko znaleĽć coś sensownego.

A ostatnia to to, że może grupa wrocławska przywiezie ze sobą coś do sprzedania i nauki.

Dragonww:
Na spotkanie bardzo chętnie. PrzejdĽmy z tym na priv żeby tu nie śmiecić. Zaproponuj termin w następnym tygodniu (będą wrażenia po spotkaniu) po godzinie 17:00 i się spotykamy. Tylko w tygodniu, bo w weekend mam na celowniku Wrocław (Zoo Botanica).

Pozdrawiam,
Tomek
Awatar użytkownika
Dragonww
Posty: 211
Rejestracja: 13 lip 2006, 21:08
17
Imie i nazwisko: Wojtek Winiarski
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dragonww »

Czy na spotkaniu bedzie możliwość kupna drutu ??? Mnie nie będzie ale może stomeks by mi kupił???
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Będą i rośliny i druty i narzędzia i donisie i akadama i kupy nawozowe pod bonsai i masa rzeczy jeszcze innych. Tylko prosze nie pytajcie po ile bo nie my tym bedziemy handlowac.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Dragonww
Posty: 211
Rejestracja: 13 lip 2006, 21:08
17
Imie i nazwisko: Wojtek Winiarski
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dragonww »

A ewentualnie gdzie najbliżej można kupić drutusie??? Czy Wrocław to najbliższa lokalizacja? Bo domyślam się że tam są.
Awatar użytkownika
Ziemniok
Posty: 248
Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ziemniok »

Jescze Kraków...
Krzysiek



Pozdrawiam !!
ODPOWIEDZ