III Spotkanie w Katowicach - MAJ 2006

Dział w całości poświęcony spotkaniom miłośników bonsai w Katowicach
Awatar użytkownika
Ziemniok
Posty: 248
Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ziemniok »

Kamil> czekamy na wiadomośc czy sie zjawisz :)
Krzysiek



Pozdrawiam !!
SouL_666

Post autor: SouL_666 »

W razie czego się deklaruje .. . W sumie nie mam daleko . .. :) . ... A jednak porozmawiać z kimś to mi się przyda . .. . ... .

I jeszcze jedno pytanie. . .. .. Mamy zamiar posiedziec tam cały dzionek ?? . .. .. Bo mi się niedługo córcia urodzi i nie wiem jak z czasem będzie :)
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: IwonaF »

Ja mogę siedzieć do oporu :)
Awatar użytkownika
Ziemniok
Posty: 248
Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ziemniok »

Zależy - jeśli spotkanie zacznie sie o 11 to zależy od materiału do omówienia, czy też atmosfery i czasu - gdzies tak do 15-16
Krzysiek



Pozdrawiam !!
Awatar użytkownika
Martin
Posty: 151
Rejestracja: 04 kwie 2005, 10:16
18
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Martin »

Ziemnok ! żartujesz ? - ostatnie spotkanie było 18:30 a mozna by było dłużej - zobaczymy :)
Pozdrawiam
Marcin Szymanek
SouL_666

Post autor: SouL_666 »

A jak z napojami ;-) .. ... ?? .. .. No wiecie o co mnie chosi :-P
garas

Post autor: garas »

Witam,
z braku czasu dawno nie odwiedzałem tego forum i po "powrocie" widzę 1200 postów do przeczytania :shock:

Co do mojego przyjazdu - nie wykluczam. Zawsze jestem chętny do poznania nowych osób i pogadania o bonsai.
Nie wiem tylko dlaczego Ziemniok tak bardzo sie na mnie uparłeś?
Do poziomu Romana mi strasznie daleko. Może to i jest miłe, ale muszę jednak sprostować mylne wyobrażenie o moim poziomie.
Może i byłem na paru powazniejszych wystawach, ale nie mogę się zgodzić na stawianie mnie w jednej linii z kimś o wiele bardziej doświadczonym.

Postaram się śledzić ten wątek i jak tylko termin i czas mi na to pozwoli, z chęcią się w tamte okolice zapuszczę i spotkam znajomych :-)

Pozdrawiam
Piotr Gawarecki
Awatar użytkownika
Ziemniok
Posty: 248
Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ziemniok »

Soul_666 - żarcie każdy zabiera swoje - PRAWDOPODOBNIE na Campoingu będzie od maja otwarty mały bar ale jest to jeszcze nie pewne. :wink:

Co do jedzenia - każdy swoje może przywieśc - na miejscu jest do dyspozycji kuchnia letnia z grillem jak i wędzarnia. :-)

Garas > może i Twoje umiejętności są mniejsze od paru osób ale są większe od moich i to chyba znacznie :wink:

Pozdro

A więc tak : Termin : niedziela 28 maja o godzinie 11:00 na Campingu w KAtowicach ( niektórzy mogą miec problem z dojazdem - u góry jest mapka, chodzi o Camping na Dolinie Trzech Stawów.

Gdy zjeżdzacie z autostrady jedziecie prosto, będzie rozgałęzienie w lewo i prosto więc dalej prosto - potem cały czas prosto , przejeżdzacie obok parkingu i dwóch restauracji po czym zaraz przed mostem po lewej stronie jest wjazd.
Krzysiek



Pozdrawiam !!
Adam KoĽlik (kozanos

Post autor: Adam KoĽlik (kozanos »

No ja widze ze jesteśmy na dobej drodze aby nareszczie się wszyscy spotkać :-) Ja bede i mam nadzieje ze uzbiera nas się tam cos koło 20 osób.
Pozdrawiam
Adam KoĽlik
Mysłowice Śląsk
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
18
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Czesc.
Przedewszyskim nie Pan Roman Bona tylko Roman O.K
Niestety nie moge byc z Wami . Mam niestety w tym terminie warsztaty w Niemczech :-(
Jakos trzeba to hobby finansowac ;-)
Moze nastepnym razem.Szkoda. Zycze duzo przyjemnosci i udanych formowan,nie polamcie za duzo galezi :-)
Roman
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

SouL_666 pisze:A jak z napojami ;-) .. ... ?? .. .. No wiecie o co mnie chosi :-P
Przemku, wprawdzie na takich spotkaniach mam malo do powiedzenia (nie jestem tam adminem 8) ) ale uwazam, ze powinno byc to bezalkoholowe spotkanie:
1. spotykamy sie aby delektowac sie bonsai a nie alkoholem
2. Wsrod nas beda osoby niepelnoletnie

Co do mojego wyjazdu to wszystko sie okaze po swietch, zobaczymy...
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
SouL_666

Post autor: SouL_666 »

Wiem . . . Chodzi ot to, że jak byłem już na kilku spotkaniach forumowiczów to na koniec, siadało się przy ognichu tudzież grillu .. . .. Kiełbaska, szaszłyczek . .. .. A do tego zimny Lech jest wskazany .. . .

Nie mówię, że przyjeżdzamy ok 11 otwieram po 3 pifka .. .. Potem ok 13 kolejne 3 i tak po spotkaniu każdy pamięta poranek dnia następnego . .. . ;-) . .. .. .
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Kuna widze ze mnie cos ominelo na poprzednich spotkaniach !!! A tak staralem sie byc do konca :P
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
SouL_666

Post autor: SouL_666 »

Ja na spotkaniu tego forum jeszcze nie byłęm . .. .. Ale przyznam że przeważnie kończyło się na pifku i grillu :)
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Bylem na wszystkich. Z tego co pamietam do konca i nigdy sie z tym nie spotkalem. Albo byl to tak odosobniony przypadek ze nikt na niego nie zwrocil uwagi. Zawsze byla to impreza kompletnie bezalkoholowa!!
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
SouL_666

Post autor: SouL_666 »

Spoko nie bijcie.. .. . . Chciałem sie tylko dowiedzieć żeby nie wyskoczyć z jakąś nietaktowną paścią.. .. ..

A teraz drugie pytanko .... . Czy na spotkanie należy przywieĽć swoje drzewko, czy nie jest to konieczne ??
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: IwonaF »

Myślę, że warto nawet przywieĽć więcej niż jedno, tak by do formowania wybrać to najodpowiedniejsze. A i jak starczy czasu to uformować kilka :)
SouL_666

Post autor: SouL_666 »

A jeżeli np ja posiadam tylko 2 market bonsai . .. .. Co wtedy ?? .. .. .. Niestety nie mam mozliwości hodowania np outdoor . . .. . Mam tylko balkon i niezbyt przychylnych dziadków :-P . .. .. A mam jeszcze wiąza który może ma kilka gałązek . ... . W sumie malutkie . .. Ale to jest jedyne cudo co posiadam a dało by się spróbować formowania, naciągów przycięcia lub innego zabiegu .. .. . . . .. ..
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: IwonaF »

Może ktoś Ci uzyczy swojego outdoora ;)
SouL_666

Post autor: SouL_666 »

Dla dobra i drzewka, i mojego :-) wolałbym nie . .. . Popatrze .. .. Na pewno zapamietam coś niecoś .. . .. Jeszcze zależy od pogody, to może wezmę mojego małego Wiąza .. .. . :-)
ODPOWIEDZ