SPotkanie w KAtowicach

Dział w całości poświęcony spotkaniom miłośników bonsai w Katowicach
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Wiekszosc z tych co na spotkanie przychodza moglaby zaczac myslec o porrzadnym drutowaniu a nie jamadorcach.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Ziemniok
Posty: 248
Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ziemniok »

Bolas pisze:Wiekszosc z tych co na spotkanie przychodza moglaby zaczac myslec o porrzadnym drutowaniu a nie jamadorcach.
hehe no tak to racja... widze ogolne ogromne zainteresowanie spotkaniem.. :) dlatego nastepne spotkanie bedzie wg mnie na wiosne
Krzysiek



Pozdrawiam !!
Awatar użytkownika
Martin
Posty: 151
Rejestracja: 04 kwie 2005, 10:16
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Martin »

Ja tam jestem zainteresowany cały czas - czytam i obserwuję i większość pewnie też...
A co do propozycji Darka to to by dopiero było coś :-)
Pozdrawiam
Marcin Szymanek
Awatar użytkownika
jacenty_3
Posty: 515
Rejestracja: 19 paź 2004, 22:52
19
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Post autor: jacenty_3 »

@ Darek R.

Pamiętasz jak na spotkaniu w Książu, jeden nasz znajomy, mieszkający niedaleko od twojej miejscowości (150 km to bardzo blisko!), był bardzo chętny na nasze spotkanie, właśnie w Twoich okolicach , by przeprowadzić warsztaty ( przypomnę w tajemnicy o BOGDANIE P. 8) )
Tylko kontakt z przyszłym prowadzącym i ze wszystkimi, ustalić termin i jazda :arrow: w BIESZCZADY ... :-)

Mam dobry materiał na warsztaty !! Ale brkuje mi drutów! (Bolas to aktualne?)

Proponuję sobotę i niedzielę!
Bonsaiœci ca³ego œwiata ³¹czcie siê !!

Pozdrawiam!
Robert Kotyra
dary1
Posty: 263
Rejestracja: 05 gru 2004, 21:42
19
Lokalizacja: WoÂłkowyja

Post autor: dary1 »

@Robert

Doskonale pamiętam. Widziałem sie z Bogdanem ostatnio w Krakowie na wystawie w Mandze. Poprosze go o przeprowadzenie takich warsztatów. Moja propozycja lokalizacji jest aktualna. Myśle że warsztaty takie bedą mialy sens na wiosne. Mazna do tego czasu wszystko dograć. Sprawy logistyczne biore na siebie. Pozdraiam serdecznie Ciebie i wszystkich znajomych.

P.S. Mandarynki i cytryny rozpoczynają obficie kwitnąć, czyżby nie było tym roku zimy :-)
Darek Rychlicki
ODPOWIEDZ