maly literat

Gdy zaczynasz przygodę z bonsai i chciałbyś omówić swoje drzewko, które hoduje się na zewnątrz.
verbel

maly literat

Post autor: verbel »

Witam
dzis po przeczytaniu ksiazeczki postanowilem cos zrobic by powiekszyc swoaja wiedze manualna. Kupilem w traczu malego jalowca (10zl) naturalnie pochylonego. oto rezultat.
Obrazek
Obrazek

poradzcie co zrobic z czubkiem bo nato niemam zaduzego pomyslu

PS stylwoalem go troche na mame wiec dlatego tedunio byl zmylony :>
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2006, 22:33 przez verbel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Bez conajmniej 10 lat w gruncie się nie obejdzie a do literata to nie jest nawet podobne. No chyba że w paincie dorobisz reszte którą zbyt pochopnie wyciełeś. Sory za szczerość :wink:
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
verbel

Post autor: verbel »

jakos czytalem ze literat to forma wolna :] . zreszta okej moze sie nieznam bo robilem w podobie do ksiazki. moze masz racje. to zrob wirtuala i pokaz co wedlug ciebie bedzie bo jestem ciekaw twojej koncepcji ted.
Kropa

Post autor: Kropa »

No to powiedz mi teduniu jak powinien wyglądać ten literat?? Ciekawa jestem bardzo.

Pozdrawiam Olcia :wink:
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

sorry, ale to nie jest zadna forma... to jest to jest... to nic nie jest... juz tamten pierwszy Twoj jalowiec jest lepszy... Spojrz na nie go... jak on wyglada:///
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Witam,
Na zdjęciu najprostszy rysunek bunjin. Sami oceńcie (kropka i verbel) jaka jest różnica. Tak jak pisałem sporo mu do tego brakuje. Gdybyś nie powycinał mu tylu gałązek można by było na pewno skręcić coś lepszego !!
Załączniki
(Bunjin).jpg
(Bunjin).jpg (43.81 KiB) Przejrzano 5973 razy
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2006, 21:39 przez Tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
verbel

Post autor: verbel »

1 jest mlody wiec niebylo praktycznie dobrze zdrewialej galozki jeszcze a 2 lietrat to styl wolny, fakt gora niejest jescze dokonczona ale nieche narazie pozbawiac go pedow by mogl szybciej rosnac. Co zacienki jest? bo mlody. zaslabo powyginany moge bardziej. Jinow nierobilem bo narazie niema poco.
verbel

Post autor: verbel »

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Stary i po co się unosisz. Starałem się Tobie wyjaśnić Twój błąd. Zanim coś obetniesz lub całkowicie wytniesz zastanów się kilka razy. To nie jest plastelina że będziesz mógł coś dokleić !! !!
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
verbel

Post autor: verbel »

ja sie nie unosze :> wrecz przyjmuje slowa krytyki
verbel

Post autor: verbel »

a moze ucisc ponad pierwsza galeazia by ona dalej poprawidzila pien ku folowi a nastepnie spowrotem ku gorze?? taka mala koncepcja na przyszlosc
Awatar użytkownika
Deoos
Posty: 444
Rejestracja: 24 lip 2004, 16:48
19
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Post autor: Deoos »

Verbel, wydałeś już chyba 40 zł na dwie rośliny, z czego żadna jak na razie nie jest chyba tym czego byś oczekiwał. Tak jak mówiłem, kup jakiś materiał i zaczekaj z nim do warsztatów. I cierpliwości!! To bardzo ważne. Z takim podejściem będziesz tylko marnował materiał i kasę. Czy jak kiedyś zajmiesz się yamadorii to też będziesz kopał, formował i przesadzał od razu? Śmierć rośliny gwarantowana.
Wojtek Łukaszewski
ENERGY

Post autor: ENERGY »

Verbel jeżeli jesteś w gorącej wodzie kąpany to polecam warsztaty w Warszawie, które odbędą się 6 maja, bo to, co robisz to naprawdę niema nic wspólnego z tym, do czego dążysz.
ODPOWIEDZ