Jałowiec

Gdy zaczynasz przygodę z bonsai i chciałbyś omówić swoje drzewko, które hoduje się na zewnątrz.
Awatar użytkownika
Martin
Posty: 151
Rejestracja: 04 kwie 2005, 10:16
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Martin »

Tak w temacie twojego porównania - przepisy już znasz i zamiast iść na kurs próbujesz nauczyć się jeĽdzić przez internet... gdzie tu logika ?
Pozdrawiam
Marcin Szymanek
Paweł T

Post autor: Paweł T »

Noriko pisze:I prez takich fora pustoszeją...
dokladnie jakbyście byli życzliwi to zapewni było by więcej osób zalogowanych
Noriko

Post autor: Noriko »

BądĽ życzliwy w momencie kiedy ktoś się ciebie pyta o to samo setny raz, w momencie w którym ktoś zamiast wykazać własną inicjatywę oczekuje od bardziej doświadczonych gotowego przepisu na drzewko, które zresztą nadaje się tylko i wyłącznie do gruntu...
kliksiu
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2006, 17:48
18

Post autor: kliksiu »

o takich sprawach trzeba myśleć podczas zakupu drzewka dokłądine je obejrzeć i kupywać już z wałasną gotową koncepcją i jakimś pomysłem a pytanie na forum o formę bądĽ rady traktować z dużym dystansem robić swoje. oto przepis na dobre drzewko. A jeśli koledze te sie podoba no to próbować :)) to nic że my je zdjedziemy... to twoja opinia jest najważniejsza :)
witam wszystkich jestem nowy :))
Paweł T

Post autor: Paweł T »

Noriko pisze:BądĽ życzliwy w momencie kiedy ktoś się ciebie pyta o to samo setny raz, w momencie w którym ktoś zamiast wykazać własną inicjatywę oczekuje od bardziej doświadczonych gotowego przepisu na drzewko, które zresztą nadaje się tylko i wyłącznie do gruntu...
po pierwsze pytanie nie bylo adresowane do jednej osoby ale do ogólu, więc odpowiadal ten kto chcial i nikt nikogo tu nie zmuszal
po drugie nigdzie nie napisalęm ze chce przepis bo tak dobrze to nie ma. Każde drzewko jest inne i trzeba do niego indywidualnie podejsć. Zadalem pyatnie np. co zrobić ze szcztem bo jak go utne to nie będzie lądnie wyglądac a jeżeli zostawie to będzie rosło ciągle w góre. To chyba nie jest przepis ale zwykle pytanie mniej doświdczonego hodowcy.
Paweł T

Post autor: Paweł T »

kliksiu pisze:o takich sprawach trzeba myśleć podczas zakupu drzewka dokłądine je obejrzeć i kupywać już z wałasną gotową koncepcją i jakimś pomysłem a pytanie na forum o formę bądĽ rady traktować z dużym dystansem robić swoje. oto przepis na dobre drzewko. A jeśli koledze te sie podoba no to próbować :)) to nic że my je zdjedziemy... to twoja opinia jest najważniejsza :)
gratuluje, jedna z nielicznych sensownych wypowiedzi w tym poscie. Tak jak napisałem wyzej nie oczekuje na przepis. Chce tylko znac odpowiedz na pyatnia których jest raptem kilka . I najdziwniejsz jest to ze zamist odpisać na nie wszyscy robią wszystko ze... i post wygląda jak wygląda
kliksiu
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2006, 17:48
18

Post autor: kliksiu »

szczet delikatnie mozesz przyciąć a jak sam powiedziałeś zależy ci na przyroście na grubość więc w ziemi twojemu drzewku idealnie będzie :) i niemartw się że troche zarośnie możesz o nim spokojnie na jakiś czas zapomnieć jedynie podlewać ewentualnie wygiąć mu pień i czekać aż przyrośnie na grubość :)) a jak chcesz mieć teraz już na szybkiego fajne drzewko to wybierz się do szkółki :) krzaczory zazwyczaj po 15 zł :)) bynajmniej u mnie tak chodzą jałowczyki :)
witam wszystkich jestem nowy :))
ODPOWIEDZ