Jałowiec

Gdy zaczynasz przygodę z bonsai i chciałbyś omówić swoje drzewko, które hoduje się na zewnątrz.
Awatar użytkownika
pawel18
Posty: 182
Rejestracja: 06 maja 2007, 14:50
17
Imie i nazwisko: Pawel Glowiak
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: JarosÂław

Jałowiec

Post autor: pawel18 »

oto krotka historia z zycia tego jalowca . zostal zakupiony poczatkiem lipca 2007 roku . sporo przeszedl przez ten rok co mozna zobaczyc na fotkach . cale szczescie ze jeszcze wogóle zyje . widocznie fuks poczatkujacego . na pierwszej fotce widac moje pierwsze zabiegi czyli formowanie i ciecie bez zadnego pomyslu . druga fokta ukazuje drezwko po mocnym cieciu koncem zimi 2008 . doradzono mi bym pozostawil tylko jedna galaz i tak sie tez stalo . z poczatku byla zadrutowana jednak postanowilem sciagnac druty i zagescic ja przez caly sezon . na trzecim zdjeciu widzimy drzewko praktycznie po pierwszym konkretnym formowaniu ktore mialo miejsce poczatkiem sierpnia tego roku . zostal nadany zarys drzewka i poukladane glowne galazki . co myslicie o drzewku co zmienic by bylo jeszcze lepsze . krytyka bardzo mile widziana , licze na wasza . . dodam jeszcze ze drzewko caly czas siedzi w donicy roboczej i jak zauwazacie bylo juz przesadzane .
Załączniki
jalowiec 2.JPG
jalowiec 2.JPG (92.92 KiB) Przejrzano 1941 razy
jalowiec 1.JPG
jalowiec 1.JPG (82.84 KiB) Przejrzano 1943 razy
jalowiec 1-1.JPG
jalowiec 1-1.JPG (16.18 KiB) Przejrzano 1938 razy
jalowiec 1-2.JPG
jalowiec 1-2.JPG (30.05 KiB) Przejrzano 1938 razy
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2008, 18:14 przez pawel18, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tom3k93
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2008, 13:57
15
Imie i nazwisko: Tomasz
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tom3k93 »

Rozwaliło mnie pierwsze zdjęcie. Jak jakiś omotany więzami niewolnik 8) Jednak efekt końcowy ładny.
"Bonsai jest sztuką nieskończoną..."


Pozdrawiam Tomasz Rosa
Awatar użytkownika
pawel18
Posty: 182
Rejestracja: 06 maja 2007, 14:50
17
Imie i nazwisko: Pawel Glowiak
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: JarosÂław

Post autor: pawel18 »

[quote="Tom3k93"]Rozwaliło mnie pierwsze zdjęcie. Jak jakiś omotany więzami niewolnik 8)
hehe dobre ale tak to wlasnie jest zoro doswiadczenia , zero wiedzy , zero koncepcji a chce cos zrobic no i wlasnie cos takiego powstaje jak sie nie wie czego sie chce . na tym zdjeciu widac totalny brak jakiejkolwiek wiedzy . dopiero po pierwszej wystawie dotarlo do mnie jak powinno wygladac drzewko .
ODPOWIEDZ