Fikus

Dział poświęcony omawianiu drzewek zakupionych w marketach oraz fikusom w stępnej fazie, czyli gatunkom, które można hodować w domu.
Under
Posty: 38
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:16
13
Imie i nazwisko: Michal
Województwo: pomorskie

Post autor: Under »

a to chyba wiem o co Ci chodzi, taśma często robi się taka jak jest przechowywana w wilgotnych miejscach przez długi czas. A to że była marnej jakości to swoją drogą ;) ale faktyczni mogłaby być ciekawym rozwiązaniem .
Loongi
Posty: 119
Rejestracja: 30 lip 2009, 21:21
14
Imie i nazwisko: Sebastian
Województwo: mazowieckie

Post autor: Loongi »

Mówiąc o marnej jakości miałem na myśli to że nie miała kleju... :-) :-) chociaz pewnie i sam material z którego byłą zrobiona nie był pierwszej jakości :-)
a wracając do tematu, wg mnie nie jest jakimś nowym rozwiązaniem, w zasadzie to jest to samo co w/w folia z ta różnicą, że łatwiej się owija...próbowałem owinąć jeden pieniek takim paskiem folii (w celu sprawdzenia jak to technicznie wygląda) i nie skończyło się to najlepiej dla tej folii :wink: to ciągłe łączenie pasków, które co i rusz elektryzowały sięi przyczepiały do siebie, plątały ech... trzeba by mięć sporo cierpliwości i zdolności manualnych, a ja z gabarytami swoich dłoni miałem z tym spore trudności...
pozdrawiam
Sebastian
ODPOWIEDZ