ligustr chinski swiezak

Dział poświęcony omawianiu drzewek zakupionych w marketach oraz fikusom w stępnej fazie, czyli gatunkom, które można hodować w domu.
cyga68
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2009, 09:58
15
Imie i nazwisko: Lukasz
Województwo: wielkopolskie

ligustr chinski swiezak

Post autor: cyga68 »

witam wszystkich od ponad miesiaca wkrecilo mi sie ze fajnie bylo by miec jakies drzewko bonsai wiec kuplem na poczatku nasionka na alle... ale to byl zly pomysl jak gdzies na forum po fakcie przeczytalem jak nic nie ma to nie ma ale trzymam moze kiedys cos wyjdzie ? ale ostatnio widzialem w kwiaciarni drzewko ktore oczywiscie kupilem i wkleje zdjecie ale jest moim zdaniem w paskudnym stanie mysle ze z wasza pomoca nie bedzie wygladac jak krzaczek. prosilbym a jakis komentarz sugestie jak zrobic w nim efekt zeby zonka nadal nie twirdzila ze to nic nie przypomina :-k pozdrawiam
oto tak wyglada przed a po ?
oto tak wyglada przed a po ?
SS857125uuu.JPG (95.77 KiB) Przejrzano 2158 razy
cyga68
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2009, 09:58
15
Imie i nazwisko: Lukasz
Województwo: wielkopolskie

Post autor: cyga68 »

cyga68 pisze:witam wszystkich od ponad miesiaca wkrecilo mi sie ze fajnie bylo by miec jakies drzewko bonsai wiec kuplem na poczatku nasionka na alle... ale to byl zly pomysl jak gdzies na forum po fakcie przeczytalem jak nic nie ma to nie ma ale trzymam moze kiedys cos wyjdzie ? ale ostatnio widzialem w kwiaciarni drzewko ktore oczywiscie kupilem i wkleje zdjecie ale jest moim zdaniem w paskudnym stanie mysle ze z wasza pomoca nie bedzie wygladac jak krzaczek. prosilbym a jakis komentarz sugestie jak zrobic w nim efekt zeby zonka nadal nie twirdzila ze to nic nie przypomina :-k pozdrawiam
Załącznik SS857125uuu.JPG nie jest już dostępny


przy mojej fantazji i przeczytaniu paru postach sam cos zrobilem czy dobrze nie wiem ale juz mi sie bardziej podoba co zrobic zeby miec wiecej lisci i czy te druy moga byc? oto zdjecie
SS85 bons.JPG
SS85 bons.JPG (99.96 KiB) Przejrzano 2135 razy


nikt nie chce napisac czzy dobrze czy zle ale gdzies doczytalem na forum i tez zrobilem; podstawke i keramzyt pod doniczke :brawo: szukalem duzo i sie dowiedzialem dzieki wszystkim na razie nic juz nie robie tylko zraszam a jak przyjdzie wiosna to korzenie obetne o 1/3 \:D/



Opadaja mi liscie a miejscami puszczaja nowe to dobrze ?
ODPOWIEDZ