Oceńcie proszę moje drzewko

Dział poświęcony omawianiu drzewek zakupionych w marketach oraz fikusom w stępnej fazie, czyli gatunkom, które można hodować w domu.
Awatar użytkownika
Dandee
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2008, 13:17
15
Imie i nazwisko: Tomasz Pytko
Województwo: podlaskie

Oceńcie proszę moje drzewko

Post autor: Dandee »

Co o nim sądzicie? Jeszcze nikt nie komentował mojej pracy z tym drzewkiem więc chciałbym wysłuchać paru ocen i słów krytyki.

Więc proszę, oceńcie!

Obrazek
carol1
Posty: 135
Rejestracja: 23 sie 2007, 20:59
16
Imie i nazwisko: Karol H.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Knurów

Post autor: carol1 »

Markeciak, jak markeciak. 3 gałązki, coś Ci rośnie w przód, powinno zostać wycięte. Nie widać gałęzi w tył wiec drzewo traci jeden wymiar. Trzeba nad tym mocno popracować.

Moim zdaniem, markeciaki mogą być fajne, jak się trafi okaz o fajnym rozłożeniu gałązek. Osobiście lubie marketowe miotły bo można spotkać grube i można na nich ćwiczyć i coś z nich zrobić.
Daffy
Posty: 14
Rejestracja: 04 sie 2008, 22:04
15
Imie i nazwisko: Marcin K
Województwo: lódzkie
Lokalizacja: Piotrków Trybunaslki

Post autor: Daffy »

Mi się podoba, nie jestem jakimś tam znawcą ale jeśli chodzi o kształt to bardzo fajny :) tylko tą jedna zetnij i z ziemią możesz coś zakombinować jakiś drobny kamyczek albo coś, Twoja wola :)

Pozdrawiam :)
Pozdrawiam Daffy
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Czemu zaraz wycinac? Nie lepiej pomyslec nad obroceniem drzewka o 180 stopni i w ten sposob miec galazke skierowana do tylu?

@Daffy Czy fajny to kwestia gustu, a wiec nie wnikam w to. Wazne jest ale czy dany ksztalt jest naturalny...
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
ur0904
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2008, 22:11
15
Imie i nazwisko: Kamil K.
Województwo: małopolskie

Post autor: ur0904 »

Jestem początkującym i też nie jestem jakimś wielkim znawcą ale drzewko nawet fajne lecz zgadzam sie z kolegą Daffy, że powinneś dodać jakiś kamyk czy coś takiego.
Pozdrawiam, Kamil :-)
Pozdrawiam, Kamil :-)
ODPOWIEDZ