Drzewa południowej Polski

Przykłady pięknych drzew zaczerpniętych z natury które mogą posłużyć nam jako wzorzec.
Awatar użytkownika
Adi_Kamil
Posty: 90
Rejestracja: 02 lut 2005, 15:26
19
Lokalizacja: Krosno (obecnie W-wa)

Drzewa południowej Polski

Post autor: Adi_Kamil »

Zdjęcia pochodzą z mojego weekendu majowego.
Załączniki
Wydaje mi siĂŞ, Âże drzewo takiego symetrycznego wygiĂŞcia doznaÂło w naturalny sposĂłb.
Wydaje mi siĂŞ, Âże drzewo takiego symetrycznego wygiĂŞcia doznaÂło w naturalny sposĂłb.
mini-naturalne_shari.jpg (49.89 KiB) Przejrzano 4769 razy
Wspania³a sosna. ZwróÌcie uwagê na dwa pnie. Moim zdaniem dobry argument w dyskusji, czy pieù powinien byÌ idealnie prosty, czy trochê powyginany. Sosna jest prosta jak strza³a i moim zdaniem w niczym nie umniejsza to jej piêkna.
Wspania³a sosna. ZwróÌcie uwagê na dwa pnie. Moim zdaniem dobry argument w dyskusji, czy pieù powinien byÌ idealnie prosty, czy trochê powyginany. Sosna jest prosta jak strza³a i moim zdaniem w niczym nie umniejsza to jej piêkna.
mini-sosna2.jpg (44.17 KiB) Przejrzano 4769 razy
To drzewo zosta³o œciête w mniej wiêcej jednej trzeciej pnia. Jednak moim zdaniem warte jest pokazania, ze wzglêdu na u³o¿enie galêzi wokó³ pnia.
To drzewo zosta³o œciête w mniej wiêcej jednej trzeciej pnia. Jednak moim zdaniem warte jest pokazania, ze wzglêdu na u³o¿enie galêzi wokó³ pnia.
mini-sosna1.jpg (33.82 KiB) Przejrzano 4769 razy
Oto co przyroda potrafi zrobiÌ, gdy drzewko nie ma konkurencji i dostêpnoœÌ œwiat³a jest ca³kowita.
Oto co przyroda potrafi zrobiÌ, gdy drzewko nie ma konkurencji i dostêpnoœÌ œwiat³a jest ca³kowita.
mini-miotla2.jpg (63.08 KiB) Przejrzano 4769 razy
Kolory na zdjĂŞciu nie oddajÂą stanu faktycznego. Drzewo na pewno ÂżyÂło i nie byÂło wyschniĂŞte.
Kolory na zdjĂŞciu nie oddajÂą stanu faktycznego. Drzewo na pewno ÂżyÂło i nie byÂło wyschniĂŞte.
mini-miotla1.jpg (49.16 KiB) Przejrzano 4770 razy
Awatar użytkownika
AdamJonas
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lip 2004, 12:30
19
Imie i nazwisko: Adam C.
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: AdamJonas »

Na ostatnim (i prawdopodobnie 1wszym) zdjęciu jest platan. One mają taką jasną, mozaikową i bardzo ciekawą korę :wink:
Adam Cieślik
ODPOWIEDZ