jak to sie robi ?? jak sie tworzy jin??

Problemy nurtujące nas na początku przygody z bonsai.
Awatar użytkownika
Stifler
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2007, 10:45
17
Lokalizacja: Krasne

jak to sie robi ?? jak sie tworzy jin??

Post autor: Stifler »

Witam wszystkich
chciałem zapytać czy moze wie ktoś jak mozna stworzyc takie cudo (zaznaczylem na zdjęciu) strasznie mi sie to podoba ... z góry dziękuje za wszystkie porady ...
Załączniki
hmmm...
hmmm...
apa.jpg (21.05 KiB) Przejrzano 6416 razy
Ostatnio zmieniony 04 mar 2007, 22:37 przez Stifler, łącznie zmieniany 2 razy.
Twórca Bonsai musi wykazaÌ siê nie tylko cierpliwoœci¹, ale i zdolnoœci¹ przewidywania. Poprzez d³ugotrwa³¹ pielêgnacjê artysta przekazuje drzewu cz¹stkê swych myœli. Bonsai to zasady ¿yciowe przekszta³cone w dzie³o sztuki.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Poszukaj na forum zagadnienia jin wtedy się dowiesz jak to zrobić.
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
Awatar użytkownika
Stifler
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2007, 10:45
17
Lokalizacja: Krasne

Post autor: Stifler »

przeszukałem całe forum prawie i znalazłem tylko częsciowe informacje na ten temat... chciałbym dowiedziec sie wszystkiego na ten tema czyli jak to sie robi krok po kroku od czego nalezy sie zabrac ...
Twórca Bonsai musi wykazaÌ siê nie tylko cierpliwoœci¹, ale i zdolnoœci¹ przewidywania. Poprzez d³ugotrwa³¹ pielêgnacjê artysta przekazuje drzewu cz¹stkê swych myœli. Bonsai to zasady ¿yciowe przekszta³cone w dzie³o sztuki.
Awatar użytkownika
MarcinM
Posty: 200
Rejestracja: 01 paź 2005, 07:35
18
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: MarcinM »

Po wpisaniu jin* w wyszukiwarce: Znaleziono 145 wyników, na pewno wszystko przeczytałeś?
Marcin M
Awatar użytkownika
Stifler
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2007, 10:45
17
Lokalizacja: Krasne

Post autor: Stifler »

tak zreszta po wpisaniu w wyszukiwarce "jin" znajduje wszystkie posty tematy w których tylko napomknieto o tym wiec w wiekszoscie nic sie nie dowiem prosiłbym o jaka kolwiek . np o wklejenie linku w którym to jest...
Twórca Bonsai musi wykazaÌ siê nie tylko cierpliwoœci¹, ale i zdolnoœci¹ przewidywania. Poprzez d³ugotrwa³¹ pielêgnacjê artysta przekazuje drzewu cz¹stkê swych myœli. Bonsai to zasady ¿yciowe przekszta³cone w dzie³o sztuki.
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
17
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Przeglądając tą setkę postów w poszukiwaniu informacji dowiesz się czegoś. Dostałeś informację czego powinieneś szukać - wykaż się, że ci zależy.
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
Awatar użytkownika
Stifler
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2007, 10:45
17
Lokalizacja: Krasne

Post autor: Stifler »

mi wyskakuje 84 tematy w tym w jakis 90% jest tylko raz uzyte słowo "jin" a je juz znam a w pozostałych 10% jest napisane nie weile na ten temat wiec chyba sie nie wiele do wiem o tym a mi naprawde bardzo zalezy na tym .... :-(
Twórca Bonsai musi wykazaÌ siê nie tylko cierpliwoœci¹, ale i zdolnoœci¹ przewidywania. Poprzez d³ugotrwa³¹ pielêgnacjê artysta przekazuje drzewu cz¹stkê swych myœli. Bonsai to zasady ¿yciowe przekszta³cone w dzie³o sztuki.
Awatar użytkownika
MarcinM
Posty: 200
Rejestracja: 01 paź 2005, 07:35
18
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: MarcinM »

To wpisz jin* z GWIAZDKˇ!

Off-topic.
Marcin M
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
17
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Wiesz co ci powiem - wyżebrałeś
Żeby nie było, że na tym forum tylko gburowato odsyłąją do opcji szukaj
http://www.bonsai4me.com/AdvTech/ATCrea ... dwood.html
Google - czas około 1 minuty
Na tym kończę
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Damian zachwile sie doigrasz bo bedzie marudzenie ze po angielsku. Niektorzy nawet po polsku by tego nie zrozumieli a po angielsku no to podziwiam chyba ze ktos tylko obrazki oglada to powodzenia.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Stifler
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2007, 10:45
17
Lokalizacja: Krasne

Post autor: Stifler »

ok wielkie dzieki nic nie szkodzi ze po angielsku rozumiem co tam jest napisane jeszcze raz wielkie dzieki :razz: :razz: :razz:
Twórca Bonsai musi wykazaÌ siê nie tylko cierpliwoœci¹, ale i zdolnoœci¹ przewidywania. Poprzez d³ugotrwa³¹ pielêgnacjê artysta przekazuje drzewu cz¹stkê swych myœli. Bonsai to zasady ¿yciowe przekszta³cone w dzie³o sztuki.
ODPOWIEDZ