KsiÄ…żka "Robimy Bonsai"

Problemy nurtujące nas na początku przygody z bonsai.
Pieroog

KsiÄ…żka "Robimy Bonsai"

Post autor: Pieroog »

Chciałbym zapytać czy ktoś może wie gdzie kupię książkę "Robimy Bonsai" Wolfgang Kawollek. Pytam ponieważ bardzo ciężko ją znaleĽć :(
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

ja ja kiedys znalazem w sprzedazy wysylkowej w "club dla ciebie"
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Pieroog

Post autor: Pieroog »

Nie ma. W ogóle nie znalazłem książki w necie. Jakby ktoś widział gdzieś w necie tą książkę to proszę o kontakt.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Nie wiem jak szukałeś ale ja ją znalazłem http://www.gandalf.com.pl/b/robimy-bonsai/ i nawet jest dostępna w sprzedaży.
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
Pieroog

Post autor: Pieroog »

Nie jest dostępna w sprzedaży, ponieważ ją zamówiłem i przyszedł mi email, że nie posiadają na składzie tej książki.
Awatar użytkownika
Agula76
Posty: 82
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:31
17
Imie i nazwisko: AgaG
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Agula76 »

Witam !!
Miałam ten sam problem. Udało sie po 2 tyg. w empiku na zamowienie. Koszt ok 40zl. Warto, ma duzo opisow poszczegolnych gatunków i co istotne szerokie wprowdzenie do zagadnień botanicznych czyli jak rosnie po przycieciu itp. Tytul niemiecki to bonsai w domu. Wiec jesli chcesz skupic sie na outdoorach to chyba lepszy Tommilson za ok.70zł. A jak cie stac to kupie dwie. Ja mam trzy :wink: i niedosyt wiedzy
Pozdr.
Aga
Pieroog

Post autor: Pieroog »

Próbowałem zamówić w empiku ale nie jest to możliwe bo w żadnym empiku nie ma tej pozycji. Zna ktoś może jakąś strone gdzie można kupić tą książkę. Przeszukałem chyba wszystkie księgarnie internetowe i nie ma.
Awatar użytkownika
mruffa
Posty: 13
Rejestracja: 09 lut 2007, 09:36
17
Lokalizacja: CzeladÂź/Rybnik

Post autor: mruffa »

też szukalem tej książki, nigdzie jej nie można dostać. Może ktoś by chciał odsprzedać, bardzo chętnie kupie !! :-)
ODPOWIEDZ