mam problem .!!!

Problemy nurtujące nas na początku przygody z bonsai.
Magda

mam problem .!!!

Post autor: Magda »

wszystko było ok jak je dostałam było zmarnowanwe ale zaczełam podlewac wypusciło pączki a póĽniej listki ale jakieś trzy(?) tygodnie temu listki zaczęły usychać i odpadac nie wiem co robić może ma za duzo światła? za mało wody? RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Michał

    Post autor: Michał »

    JEZUS MARYJA DZIEWCZYNO
    PODAJ JAKIEŚ KONKRETY :twisted: :twisted:
    Awatar użytkownika
    Bolas
    wspieram forum (srebro)
    wspieram forum (srebro)
    Posty: 2441
    Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
    19
    Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
    Województwo: śląskie
    Lokalizacja: Żory
    Kontakt:

    Post autor: Bolas »

    No tak madziu nie jestes jedyna ktora pyta w taki sposób. Poszukaj troszke na forum a dowiesz sie ze pytania zadaje sie w jakis konkretny sposób np. podajac nam gatunek rosliny (bonsai to nie jest gatunek wiec nie mozemy stwierdzic jaka rosline posiadasz), gdzie rosline trzymasz (pokój, balkon, parapet, nad TV), jak o nią dbałas itd itd.

    Podaj max szczegółów nie jestesmy wrozkami mamy tysiace gatunków i odmian roslin ktore nadaja sie na bonsai a my mamy zgadywac własnie ten twój? To jak trafic w totka.

    Po drugie: piszesz post nie w tym miejscu co trzeba czym robisz straszne zamieszanie na forum.
    Po trzecie: co do twojej rosliny to te kilka tys zaweziłbym do max 10 gatunków. I pytanie o zrzucanie lisci juz sie powtarzało nie raz na forum wiec poczytaj kilka postów o tej tematyce w . to moze juz tam znajdziesz odpowiedz.

    Troszke intencji ze swojej strony. Odpowiadajac enterdziesiaty raz na to samo pytanie budzi w nas reakcję widoczna powyżej.

    ADMIN: Temat przenioslem do PODSTAWY
    Pozdrawiam
    Bolesław Wujczyk
    Awatar użytkownika
    Ziemniok
    Posty: 248
    Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
    19
    Lokalizacja: Katowice

    Post autor: Ziemniok »

    Ludzie co za roztrzepan dziewczyna,

    hmmm....... proponuję stosowanie podstaw interpunkcji :)
    Krzysiek



    Pozdrawiam !!
    Magda

    Post autor: Magda »

    Wiem że mam kłopoty z inerpunkcją kiedy sie nie zastanawiam, ale to akurat nie jest moim problemem (przynajmniej nie teraz).
      Awatar użytkownika
      Ziemniok
      Posty: 248
      Rejestracja: 04 lut 2005, 20:56
      19
      Lokalizacja: Katowice

      Post autor: Ziemniok »

      Ale tu raczej powinno byc to stosowane.
      Opisz swoj problem, najlepiej ze zdjeciem
      Krzysiek



      Pozdrawiam !!
      dary1
      Posty: 263
      Rejestracja: 05 gru 2004, 21:42
      19
      Lokalizacja: WoÂłkowyja

      Post autor: dary1 »

      Podejrzewam że koleżanka zakupiła lub dostała serisse ala market i problem :-D
      Darek Rychlicki
      acer6

      Post autor: acer6 »

      Podejrzewam że koleżanka zakupiła lub dostała serisse ala market i problem
      Możemy sobie gdybać i podejżewać ... a może to wiąz d. , albo carmona ... albo ligustr .... .

      Magdo proszę pozwól pomuc swojemu drzewku .
      może ma za duzo światła? za mało wody? RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      SprawdĽ czy gleba nie jest mokra/ sucha , (najlepiej lekko odgarnij ziemię i sprawdż tak 2-3 cm pod powierzchnią) , zastanów się w jakim stoi miejscu i pisz , ale konkretnie !!
      ODPOWIEDZ