Problem z drutowaniem...

Problemy nurtujące nas na początku przygody z bonsai.
Awatar użytkownika
Gohan
Posty: 410
Rejestracja: 02 kwie 2005, 18:24
19
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Gohan »

e no Michal nie przesadzaj :wink: nie mówie ze bedzie juz nie wiadmo co ,ale za rocek <font color="#FF0000">napewno //ort</font> pogrubi sie o dwa razy tyle :evil: :wink: dobra ale koniec tematu ... czytajcie o jałowcu chińskim bo tam zaczyna sie teraz rozmowa :twisted:
Tatko Łukasz

Post autor: Tatko Łukasz »

Na zakończenie tematu dodam Gohan, że za roczek to nie on będzie dwa razy grubszy, tylko ty dwa razy mądrzejszy w kwestii uprawy bonsai. Tak czy inaczej wyjdzie mu to na dobre. :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
Gohan
Posty: 410
Rejestracja: 02 kwie 2005, 18:24
19
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Gohan »

hehe fajnie :wink: ale tak na serio bo to nie daje mi spokoju pogrubi sie cos prawda? :evil:
Tatko Łukasz

Post autor: Tatko Łukasz »

nie
Michał

Post autor: Michał »

pogrubić <font color="#FF0000">napewno //ort</font> się pogrubi ale tyle że nie zauważysz :-D
Awatar użytkownika
Gohan
Posty: 410
Rejestracja: 02 kwie 2005, 18:24
19
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Gohan »

w piątek postaram sie foty zrobic i zobaczycie drzewko i doniczke no i jeszcze mój nowy nabytek ... Jałowiec Chiński ...
Kicek

Post autor: Kicek »

Witam! Mam pytanko. Dostalem bukszpan zwyczajny na swieta wielkanocne (tak, zeby z galazek przystroic koszyk ;-) ). I czy z bukszpany zwyczajnego (buxus sempervirens) bedzie dobry bonsai? Bo wiem, ze z bukszpanu drobnolisciastego bonsai jest elegancki...
Obrazek
Obrazek

P.S. sorrki za jakosc zdjec
Awatar użytkownika
Gohan
Posty: 410
Rejestracja: 02 kwie 2005, 18:24
19
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Gohan »

hoho , jakie łądne kurczątko :D

po co rozgrzebywac temat :) i to jeszcze z moich poczatkow :D :oops: ale co do bukszpana da sie zrobic,ale posuzkac jakiegos ciekawego ,a nie co wpadnie w reke ... bo jak widze kawalek pnia , jakies pedy ...
Obrazek

Pozdrawiam,
Marcin Popek
Kicek

Post autor: Kicek »

hehe...sorry, ze odgrzebalem,ale uzywalem opcji "szukaj" i zle na date popatrzylem i myslalem,ze to post z kwietnia 2006 a nie 2005 :-). No a ten bukszpan jakis pien ma, a rosnie w zastraszajaco duzym tepie :-)
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Przestanie jak doniczka bedzie zaciasna. Pozatym ma strasznie cieniutkie pienki. Ogolnie bukszpan rosnie fajnie ale potrzebuje lekkiej i miekkiej zimi. Mam osobiscie kilka bukszpanow posadzonych niestety rosna na glinie i nic nie przyrastaja od hohoho 6lat :D tez mnie dziwia wiec moze kiedys z nich bedzie poduszeczka albo maly zywoplocik w ogrodku.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
ODPOWIEDZ