Grab

Jeśli uważasz, że twoje drzewko ma naprawdę predyspozycje na bonsai.
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Grab

Post autor: wwoadas »

Hej. To moj grab, moze za ciekawy to on nie jest, ale za to kotek piekny 8) :-) . Co o nim myslicie? Prosze powiedzcie jak Wy go widzicie, moze jakies sugestie. A i jeszcze nie mam pomyslu nad wierzcholkiem bo chyba taka kupa jaka tam jest nie moze byc :oops:
Załączniki
2.jpg
2.jpg (59.57 KiB) Przejrzano 5015 razy
1.jpg
1.jpg (55.19 KiB) Przejrzano 5015 razy
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Witaj,

nie wiem jak tam nebari ale ja bym obcial ten gruby pien, przechylil to drzewko troche na prawo i wykorzystal ta lewa galaz na przedluzenie pnia. Obecna prawa galaz jako galaz pierwsza?
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

patrzac na zdjecie glowna galezia jest ta po lewej stronie i Ty bys reszte usunal i ta galazke wyprowadzil na pien i z niej zrobic cale drzewo? Hmmmm ciekawy pomysl, ale wydaje mi sie ze jesli bym tak zrobil to nie wypusci mi nizej zadnej galazki i cala reszta bedzie sie za wysoko zaczynac. Moze ktos sie jeszcze wypowie?
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Awatar użytkownika
AdamJonas
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lip 2004, 12:30
19
Imie i nazwisko: Adam C.
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: AdamJonas »

wwoadas pisze:Hej. To moj grab, moze za ciekawy to on nie jest, ale za to kotek piekny 8) :-) . Co o nim myslicie? Prosze powiedzcie jak Wy go widzicie, moze jakies sugestie.
No więc mnie sie kotek też podoba. Ma piękną maść i jeśli chodzi o wyglad to nic bym nie zmieniał. Natomiast sam wiesz, że ciężko tak dokładnie ocenić ze zdjęcia :-P . A umie jakieś sztuczki ?? :twisted:

No a teraz serio - jakąś podstawę już masz, a pomysł Kamila jest warty zastanowienia :wink:
Adam Cieślik
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

Ok, na wiosne dokladniej przyjze sie tej roslinie i pewnie zrobie tak jak radzicie, ale uwazacie ze powinienem w miejscu gdzie bede musial dokonac drastycznego ciecia powinienen zrobic dziuple? Wydaje mi sie, iz to bedzie najlepszy pomysl, poniewaz taka duza rana bedzie sie strasznie dlugo zarastac a i efekt moze byc nieladny. Tak wiec co myslicie o dziupli??:) A potem moze jakas wiewiorke??:D
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Awatar użytkownika
Gohan
Posty: 410
Rejestracja: 02 kwie 2005, 18:24
19
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Gohan »

e tam, dziupla? nie zbyt dobry pomysł... z wiewiorka tez nie najlepszy :D
Obrazek

Pozdrawiam,
Marcin Popek
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

Marcin jak juz tak pisesz to powiedz dlazcego tak uwazasz? Zauwaz ile ta rana bedzie sie goic....
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
ODPOWIEDZ