Warsztaty w okolicach Poznania - Szołdry

Ogólnie o tematyce bonsai.
Nas

Warsztaty w okolicach Poznania - Szołdry

Post autor: Nas »

Witam!

Ostatnio natknąłem się na stronę www Wielkopolskiego Klubu Bonsai (http://www.wkb.cent.pl/index3.htm) i okazało się, że oni organizują warsztaty. Ale nie jakoś cyklicznie co określony czas, tylko dopiero wtedy, kiedy zgromadzi się jakaś liczba chętnych.

Dlatego w tym temacie proszę o wypowiedzi chętnych osób, bo kilku brakuje do stworzenia grupy. Zajęcia odbywają się w Szołdrach - 50 km od Poznania, między Śremem, a Kościanem - na stronie, do której linka podałem można znaleĽć mapkę klikając na WARSZTATY.

Zajęcia prowadzi mgr Maciej Madajczyk z Wiekopolskiego Klubu Bonsai, koszt jednego spotkania to 50 zł, a trwa ono kilka godzin, prawie cały dzień. Są to pewnie soboty, ale nie wiem. Takich spotkań jest 3 lub 4.

No kawałek jest do dojechania, ale co innego gdyby się jeĽdziło dużo razy po godzinę, a co innego jak ma się jechać na cały prawie dzień.

Będę tutaj zaglądał czy są odpowiedzi, mozna też napisać prywatną wiadomość lub maila (nas@interia.pl) , pozdrawiam
grzegorzbonsai
Posty: 145
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:02
19
Lokalizacja: KrakĂłw

Post autor: grzegorzbonsai »

Zajęcia prowadzi mgr Maciej Madajczyk z Wiekopolskiego Klubu Bonsai, koszt jednego spotkania to 50 zł, a trwa ono kilka godzin, prawie cały dzień. Są to pewnie soboty, ale nie wiem. Takich spotkań jest 3 lub 4.
Proszę mnie uświadomić kto to jest ?
Nas

Post autor: Nas »

Ja nie wiem... Tutaj -- > http://www.au.poznan.pl/knogr/kursy.html

jest tylko taka informacja. Ale wydaje mi się, że na uczelni na AR nie wisiałyby plakaty byle kogo :-) :-)
grzegorzbonsai
Posty: 145
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:02
19
Lokalizacja: KrakĂłw

Post autor: grzegorzbonsai »

OK, chyba wiem kim jest ten Pan, ale nie przypominam sobie jego drzewek... , nawet jednego...
Nas

Post autor: Nas »

grzegorzbonsai pisze:OK, chyba wiem kim jest ten Pan
I co? Polecasz? A może ktoś coś wie o jakichś innych warsztatach w Wielkopolsce, najlepiej jak najbliżej Poznania?
pawel25
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2005, 13:20
18
Lokalizacja: zielona gĂłra

Post autor: pawel25 »

WITAM.JA JESTEM CHETNY JECHAĆ.DZWONIŁEM TEŻ DO WROCŁAWIA TAM TEŻ MAJˇ BYĆ NIEDŁUGO ORGANIZOWANE WARSZTATY.
ODPOWIEDZ