Pogrzeb Romana Siełacza 'Dziadka'

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Szymon
Posty: 741
Rejestracja: 27 lip 2004, 07:57
19
Lokalizacja: Poznań

Pogrzeb Romana Siełacza 'Dziadka'

Post autor: Szymon »

Dostałem wiadomość od Rodziny Zmarłego, którą chciałbym wam przekazać: pogrzeb Ś.P. Romana Siełacza 'Dziadka' odbędzie się w środę 20 kwietnia o godz. 13.00 na cmentarzu w Puszczykowie (około 15 km na południe od Poznania w drodze na Luboń/Mosinę).

pozdrawiam was

Szymon
Michał Siełacz

Post autor: Michał Siełacz »

Dziękuje wszystkim którzy byli na pogrzebie mojego taty.Szkoda że nie mogłem pokazać wam jego ogrodu.Wlaśnie zaczeły kwitnąć jego ulubione magnolie a i azalie zaczynają się budzić.Nwet drzewka które pozyskalismy z natury(słyszałem od Romka że nazywacie to kradziadori)dwa dęby i dwa buki zaczynaja się budzić.
Jeszcze raz wszystkim dziękuje za wsparcie.
Michał Siełacz.
Tatko Łukasz

Post autor: Tatko Łukasz »

Michale, Twój Tato wiele razy przedstawiał nam swój ogród na łamach forum. Pokazywał zdjęcia ciekawych roślin, udzielał nam porad i konsultował z nami pomysły na jego rozbudowę. Myślę, że każdy z nas ma w swojej wyobraĽni "Ogród Dziadka", takim jakim go sobie wyobraziliśmy i na pewno jest piękny. Nie wiem czy zamierzasz i czy jesteś w stanie kontynuować jego ogrodnicze dzieło, ale tak czy inaczej jesteś na tym forum mile widziany. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ