eh i znów studia:):)

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Piotr K.

eh i znów studia:):)

Post autor: Piotr K. »

... no i przyszedł ten czas,musze wyjeżdżać z sandomierza znów na studia.Warszawa czeka:) heh ale mysle ze juz nie bedzie tak zle, dwa najgorsze lata mam ju na szczescie za soba.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
zorro
Posty: 94
Rejestracja: 07 lip 2005, 20:56
18
Lokalizacja: Przasnysz i Torun

Post autor: zorro »

lacze sie w bolu;) tez trzeci rok od pazdziernika mnie czeka
Pozdrawiam,
Emil
Inssane

Post autor: Inssane »

A ja mam w poniedziałek zajęcia od 8 rano do 21 :) i ciesze sie barrrdzoooo, pewnie po pierwszej godzinie wykładu o konstrukcji stropów i sklepień padne na pysk ale co tam :))
I tak kocham swoje studia :P


Studiuje renowacje zabytkow:)
Ostatnio zmieniony 01 paź 2005, 18:38 przez Inssane, łącznie zmieniany 1 raz.
Eva

Post autor: Eva »

:cry: zupełnie mi się nie chce wracać na zajęcia....
a jeszcze w tym roku czeka mnie obrona magisterki i siedzę nad pracą. Eh..!
Inssane - czy może studiujesz architekturę podobnie jak mój małżonek?
Krzycho

Post autor: Krzycho »

A ja zaczynam dopiero swój pierwszy roczek :roll:
;-)
Słonko

Post autor: Słonko »

Ja również teraz będę na 3 roku. Fakt dwa najgorsze latka juz za nami :) pisze tak bo z tego wynika że jest nas tu kilkoro. Tylko że ja studiuje chemię :)

Wiem wiem nie znacie mnie ale ja juz dłuższy czas czytam sobie to forum i musiałam w końcu od czegoś zacząc :P
Adam KoĽlik (kozanos

Post autor: Adam KoĽlik (kozanos »

Ja widzę ze nas tu jest od groma :-) ja również 3 rok ale fizjoterapia AWF katowice:-)
sepher

Post autor: sepher »

Oj, oj, nie narzekajcie ;). Ja skończyłem studia w tym roku i chętnie bym jeszcze postudiował :). Tymczasem przygotowuję się do stanięcia po 2 stronie barykady - jutro mam pierwsze zajęcia i zaczynam panikować :roll: .
megynka

Post autor: megynka »

Sepher, łączę się w strachu, ja od tego tego roku też po "drugiej stronie". Chociaż po pierwszej w sumie też ciągle. :-) Dwa w jednym...
ODPOWIEDZ