IV Wystawa Bonsai Hala Ludowa - Wrocław?

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
Sentinel
Posty: 127
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:35
19
Imie i nazwisko: Bartosz K
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

IV Wystawa Bonsai Hala Ludowa - Wrocław?

Post autor: Sentinel »

Na stronie www.bonsai.com.pl znalazłem jakiś czas temu info, że
16 -18/09/2005 we Wrocławiu, w Hali Ludowej ma mieć miejsce
IV Wystawa Bonsai. Na oficjalnej stronie HL nie ma jednak o tym wydarzeniu żadnej wzmianki. Planuję się w tym terminie wybrać do Wrocka specjalnie aby tą wystawę zobaczyć ale teraz zwątpiłem. Wiecie może coś na ten temat?




MOD: TEMAT PRZENIESIONY
Pozdrawiam
Bartek
megynka

Post autor: megynka »

9 - 11 września są pierwsze targi (market zoo botanica) www.markoz.pl
a tydzień póĽniej drugie (inter zoo botanica) www.wigor-targi.com
I tu i tu będzie troszkę o bonsai
pozdrawiam
Awatar użytkownika
AdamJonas
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lip 2004, 12:30
19
Imie i nazwisko: Adam C.
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: AdamJonas »

Z tego co wiem to to sie odbędzie w następny weekend czyli 16-18.09.
Adam Cieślik
włodzimierz Pietrasz

Post autor: włodzimierz Pietrasz »

IV Wrocławska Wystawa Bonsai w Hali Ludowej odbędzie się w dniach 16-18 wrzeąnia. Jest ona organizowana przez firmę Wigor, Akademię Bonsai i Polską Asocjację Bonsai w ramach targów Inter ZOO Botanica. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia imprezy oraz wystawienia swoich drzewek ( w tym przypadku proszę o kontakt - akademia@bonsai.pl). Jednocześnie chcemy poinformować, że tydzień wczeąniej w pobliżu Hali Ludowej mają się odbyć targi ZOO Market organizowane przez firmę Markoz rozpowszechniającą informacje, że to właśnie oni organizują wystawę bonsai. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!!!! My w tej imprezie nie uczestniczymy ponieważ od wielu lat związani jesteśmy z agencją WIGOR, która jest naszym sponsorem.
Włodzimierz Pietraszko - Akademia Bonsai

--------------------------------------------------------------------------------

ADMIN: Wlodzimierzu, Twoj wczesniejszy post nie zostal usuniety, tylko przeniesiony do wiadomosci - jest teraz widoczny na glownej stronie.
ODPOWIEDZ