Czat

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Stefanrsko

Czat

Post autor: Stefanrsko »

a moze by tak zorganizować czat?? co o tym sadzicie,ja uwazam ze super pomysl mozna by bylo pogadac w grubie i indywidualnie,nie znam sie :P ale mozna da sie na onecie utworzyc jakis pokoj pt bonsai albo jakos inaczej to zoragnizowac??Przemyslcie to!!!!
Michał

Post autor: Michał »

Tak się właśnie składa że czat już jest :?
Stefanrsko

Post autor: Stefanrsko »

ooo nie wiedzialem :P a mozesz mnie doinformowac co gdzie i jak :wink: z gory dzieki.A skoro jest czat to moze umowimy sie ze w konkretny dzien i godzine znajdzie sie na tym czacie wieksza grupa ludzi bo zdaje mi sie ze pewnie nie przesiaduje tam zbyt duzo osób.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2005, 23:19 przez Stefanrsko, łącznie zmieniany 1 raz.
Symonides

Post autor: Symonides »

tez jestem tym zainteresowany :wink:
dary1
Posty: 263
Rejestracja: 05 gru 2004, 21:42
19
Lokalizacja: WoÂłkowyja

Post autor: dary1 »

Kolego Stefanrsko i Symonides może najpierw dostosujcie sie do regulaminu (http://bonsai.kamcio.com/viewtopic.php?f=7&t=5045) forum? W górze ekranu miga czrny baner :wink:
Darek Rychlicki
Stefanrsko

Post autor: Stefanrsko »

sry ale z czym mam sie dostoswać :/ bo w profilu jest jest wszystko co trzeba,a czytajac nowy regulamin chyba wszystko sie zgadz,oprocz nicka a jesli jzu o to chodzi to zawiera moje imie i skrot nazyw miasta Radomsko=rsko.Wydaje mi sie ze wszystko jest zgodne z regulaminem ale jesli sie myle ....to pisz o co chodzi(dokładnie) :wink:
No chyba ze chodzi Ci o to ze jest juz czat,wybaczcie nie zuwazylem :) Jednak proponuje spotkanie na czacie forum.Moze w najblizszy weeknd?
dary1
Posty: 263
Rejestracja: 05 gru 2004, 21:42
19
Lokalizacja: WoÂłkowyja

Post autor: dary1 »

Stefan teraz jest OK :ok: W poprzednich postach nie było Twego imienia :-D
Darek Rychlicki
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Stefan, na gorze masz napis (w zielonej belce): Na czacie jest.... tam sie wchodzi na chat.

@All Powiedzcie mi prosze gdzie ja mam te rozne fukcje dawac aby wszyscy widzieli bo ja juz rozkladam rece :(
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Stefanrsko

Post autor: Stefanrsko »

Widać nie rozumiecie o co mi chodzi!!Z tym ze nie zauwazylem czatu na poczatku to sie zgadzam,ale chodzi mi o to zeby np w sobote o 20 weszlo na czat wieksze grono osob bo nie zauwazylem tam wiekszej aktywnosci a przy takim ogloszeniu <font color="#FF0000">napewno //ort</font> wiecej osob by weszlo o to mi chodzi :wink:
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Na poczatku Stefanie mielismy ustalony termin - 20:30 w kazdy wtorek. Potem jednak zdecydowalismy, ze codziennie wieczorem bedziemy sie spotykac. Co z tego wyszlo sam widzisz... Mysle jednak, ze jak wejdziesz na chat to na pewno ktos do Ciebie dolaczy. Ja np. zawsze patrze czy ktos jest na czacie ale widzac, ze nie ma tam nikogo, poprostu na niego nie wchodze.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Stefanrsko

Post autor: Stefanrsko »

acha....no widzisz to wszystko wyjasnia,ja niedawno do was dolaczylem... wiec nie mialem zbyt duzego rozeznania w tej sprawie :wink: jezeli natomiast wpadasz czasem na cat to pewnie kiedys sie spotkamy :wink:
ODPOWIEDZ